האם את שוטפת נכון את פנייך?

שטיפת פנים היא פעולה בסיסית וחשובה, אשר רובנו לא מבצעות כמו שצריך. כך תהפכו את הפעולה ליעילה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

שטיפת פנים היא פעולה בסיסית מאוד בכל הנוגע לטיפוח הפנים ורוב הנשים בטוחות שהן עושות אותה כפי שצריך. אבל למרות מה שנהוג לחשוב, גם שטיפת פנים נכונה ויעילה דורשת ידע והכוונה, אחרת הפעולה עלולה לגרום לך ליובש בעור, סדקים, אדמומיות ועוד.

לפנייך טיפים שיסייעו לך ללמוד כיצד לשטוף היטב את פנייך

לפני השטיפה – הסירי את האיפור מהפנים

רוב הנשים אינן מסירות איפור ופשוט שוטפות אותן – זו טעות. בטרם תשתטפי את פנייך עליך להסיר את האיפור באמצעות שימוש במסיר איפור וצמר גפן. מסיר האיפור הוא זה שמסיר את כל שאריות האיפור מהנקובוביות והשטיפה רק מהווה את פעולת הסיום של אקט הסרת האיפור.

לא באנר כדי להציג

בכדי ללמוד כיצד להסיר איפור באופן מושלם – לחצי כאן לכתבה המלאה.

בחרי בסבון פנים המתאים לסוג העור שלך

לא כל סבון פנים מתאים לסוג העור שלך, שימוש בסון לא מתאים עלול לייבש את עורך או מנגד להותיר אותו שמנוני מדי. לכן כדאי להתייעץ עם איש או אשת מקצוע בטרם תתאימי לעצמך מוצרי טיפוח בכלל וסבון פנים בפרט. תמיד מומלץ לבחור בסבון פנים שלא ייבש את עורך יותר מידי, בייחוד בחודשי החורף הקרים בהם האוויר נוטה להיות יבש יותר.

איך תדעי מהו סוג העור שלך? לכתבה לחצי כאן

לא כדאי לשפשף חזק

נשים רבות משתמשות בעת שטיפת הפנים במטלית או מגבת, בכדי לשפשף ולהסיר את כל הלכלוך מעור הפנים. שימוש במטלית לצורך הסרת האיפור היא פעולה נכונה, אבל רבות משפשפות חזק מדי את הפנים וכך בתום השטיפה העור מרגיש מגורה ונראה אדמומי. אם בחרת לשפשף עשי זאת בעדינות רבה וגם בחרי במגבת ומטלית אשר יתאימו לשימוש על גבי עור הפנים העדין.

אל תמהרי

שטיפת פנים יעילה חייבת להיות יסודית, לכן לא כדאי למהר. ממש כשם שאת לוקחת את הזמן בעת צחצוח השיניים כך קחי את הזמן כאשר את מסבנת את פנייך. לכן אם לוקח לך פחות מדקה לשטוף את הפנים – את לא עושה זאת כמו שצריך. שטיפת פנים יסודית היא משהו שחשוב לעשות אחת ליום, בשעות הערב. בשעות הבוקר, כאשר פנייך נקיים מאיפור ולכלוך תוכלי להסתפק בשטיפה זריזה במים ובניקוי והכנת עור הפנים באמצעות מוצר ניקוי אשר יוסיף גם לחות לעור.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *