האם אני מכוערת?

טרנד חדש ומזעזע בקרב בני נוער, גורם להם להעלות סרטוני youtube לרשת, רק בכדי לדעת מה אתם חושבים על המראה החיצוני שלהם

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כולנו יודעות שלפייסבוק, טוויטר, יו-טיוב ואתרים חברתיים אחרים – יכולה להיות השפעה לא ממש חיובית על חייהם של אנשים. בכל פעם שנדמה שיותר גרוע מזה כבר לא יכול להיות, שומעים על טרנד חדש שסוחף בני נוער מכל העולם, טרנד שתוצאותיו יכולות להיות הרסניות במיוחד.

צילום מסך מתוך אתר youtube


מי שיצא לה לגלוש באתר youtube בתקופה האחרונה, אולי נתקלה בסדרת סרטונים, אשר אותם העלו בני נוער מכל העולם תחת הכותרת "am i ugly?". הסרטונים כשמם הם – סרטונים המציגים בני נוער, שרוצים לקבל פידבק חיובי או שלילי מהגולשים לגבי המראה החיצוני שלהם. מצלמי הסרטונים רוצים לדעת אם הם צריכים לרדת במשקל, לעבור ניתוח פלסטי או סתם באופן כללי לגלות אם הם נראים טוב.

לא באנר כדי להציג

למרות שהנטייה היא לחשוב שמדובר בסרטונים של בחורות, תופתעו לגלות שגם בחורים צעירים העלו לרשת סרטונים בעלי תוכן דומה. מסתבר שהסרטונים עלו לרשת במהלך שלוש השנים האחרונות, אך רק בחודשים האחרונים החלו לתפוס תאוצה וגרפו צפיות של מילוני אנשים מכל העולם.

כמו בכל דבר בחיים, ישנם את אותם אנשים טובים שטורחים להסביר לאותם ילדים כי אין צורך לשאול את השאלה הזו ושכולנו יפים בדרך כזו או אחרת, אך תמיד תוכלו למצוא גם "נשמות טובות" שטורחות לענות לשאלות המצולמים לפרטי פרטים ומבלי לחסוך מהם כלום. כך נוצר מצב שבני נוער רגישים ומבולבלים נאלצים להתמודד עם תשובות מעליבות ופוגעות של גולשים שצפו בסרטון שלהם והחליטו להפוך את כל הסיפור לבדיחה אחת גדולה.

צפו בסרטון שהעלתה ל-youtube נערה צעירה 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *