איך דמי לובאטו נראית ללא איפור?

דמי לובאטו קוראת לכל הנשים להסיר את האיפור ולהשוויץ במראה הטבעי שלהן. את הקמפיין הנהדר היא החלה עם פרסום תמונה נטולת איפור שלה בעמוד הטוויטר

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

דמי לובאטו, אלילת בני הנוער, חשפה בחשבון הטוויטר שלה תמונה שלה בה היא נראית ללא טיפת איפור על פנייה. הזמרת השיקה בחשבון שלה קמפיין שמטרתו לעודד נערות ונשים בכלל, לחשוף את עצמן ללא איפור למשך יום אחד ולחשוף בפני העולם את היופי הטבעי שלהן, באמצעות פרסום תמונות נטולות איפור באינסטגרם, בטוויטר ובפייסבוק. למרות שלבטח יהיו כמה נשמות טובות שיאמרו שלובאטו נראית זוועה בתמונה, אנחנו דווקא חושבות שמדובר בצעד מבורך ומקסים ושעור הפנים שלה ממש מעורר קנאה.

לא באנר כדי להציג

בחשבון הטוויטר שלה כתבה לובאטו: "נשים, היו אמיצות היום, הסירו את האיפור והפסיקו להשתמש בפילטרים! אנחנו יפות!", לאחר פרסום הדברים גם העלתה לובאטו את תמונתה.

האמת היא שדי עצוב לחשוב שתמונה של כוכבת ללא איפור מעוררת כל כך הרבה עניין והופכת לידיעה חדשותית מסביב לעולם, אבל יחד עם זאת חשוב להעביר את המסר לכל הנשים באשר הן, אתן יפות עם איפור וגם בלעדיו ואין סיבה להתבייש בכך.

למרות שבנות מערכת אתר LAK  לא היו מעודכנות וכבר מרחו הבוקר שכבה עבה וכבדה של איפור על פניהן, אנו מציעות לכל אלו מכן שעדיין לא התאפרו לאוורר את עור הפנים ולהשוויץ במראה הטבעי שלהן.

מה הם סודות היופי של דמי לובאטו? לכתבה לחצי כאן

צילום: pr photos.com / Photo: @ddlovato Twitter

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *