כיצד תדעי שהדיאטה שלך מוצלחת?

נשים רבות עושות דיאטה, אבל לא כולן יורדות בהכרח במשקל. בכתבה זו תמצאי את כל הסימנים שיעזרו לך לזהות אם הדיאטה שלך דווקא עובדת מצוין

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

good

כבר חודשיים שאת שומרת על תזונה נכונה, מקפידה על פעילות גופנית… הגיע הזמן כבר לגלות אם הדיאטה הזו עובדת, לא? למרבה המזל, יש הרבה דרכים לוודא שהדיאטה שבחרת בה באמת עוזרת. כמובן שהשיטה הטובה ביותר היא השוואה בצילום של לפני-אחרי, אבל הנה עוד 7 שיטות לגלות אם הדיאטה הזו מוצלחת או לא.

1. הבגדים שלך מתרחבים – האם יכול להיות שהג׳ינס האהוב עלייך התרחב? או אולי את פשוט התכווצת? אם הבגדים שלך הולכים ונעשים גדולים עלייך, זו אחת הדרכים לדעת שהדיאטה עובדת. עדיין לא התשכנעת? קחי סרט מדידה ותמדדי היקפים.

2. את מרגישה פשוט טוב יותר – זוכרת שלפני חודשיים היית חוזרת מהעבודה, נופלת על הספה ולא זזה יותר? היום את מתעוררת בבוקר עם עיניים בורקות, ובסוף היום עוד נשאר לך כוח לחגוג! כנראה שהפעילות הגופנית ואכילה הבריאה משפיעה בכל זאת.

לא באנר כדי להציג

3. שיפור באימון הגופני – פעם היית רצה חצי קילומטר ומתנשפת? היום כשהדיאטה שלך מצליחה, את יכולה לרוץ כמה קילומטרים בלי להרגיש. אם את שמה לב שהאימונים הולכים ונעשים קלים יותר, סימן שהדיאטה שלך עובדת.

4. פינוי מהיר – זה אולי יישמע מגעיל, אבל דיאטה מוצלחת תעזור לך ״להזיז עניינים״ גם בשירותים. כל הפירות הטריים והמאכלים העשירים בסיבים נותנים את אותותיהם על מערכת העיכול. ואין צורך להוסיף פרטים.

5. עשית שינויים אחרים באורח החיים שלך – זה יכול להיות צירוף מקרים שבדיוק הפסקת לעשן, או התחלת לישון לילה שלם, או אפילו הפסקת לשתות כשאת יוצאת עם החברות. או שזה לא צירוף מקרים, והדיאטה שלך גרמה לך לשים לב יותר לבריאות שלך.

6. המשקל – שקילה פשוטה תעזור לך לקבל מושג מה מצבך, ואיך התקדמת בחודשיים של דיאטה. זכרי שלא כל המשקלים מודדים בצורה זהה, ומשקל אחד עלול להראות תוצאה שונה מאחר – לכן הקפידי על שימוש במשקל קבוע.

7. זו את? – בטח כבר נמאס לך לשמוע אנשים שואלים: ״מה, רזית?״ או אומרים לך: ״את נראית מעולה, ממש זוהרת״. אם נראה לך שאנשים מחמיאים לך יותר על הגזרה, סימן שמשהו בדיאטה שלך הצליח לעשות את השינוי.

כל הטיפים האלה יעזרו לך להבין האם הדיאטה שאת מקפידה עליה כל כך באדיקות, עוזרת לך לרדת במשקל ומקיימת את ההבטחות.

באיזו דרך אתן משתמשות כדי לדעת אם הדיאטה מוצלחת? שתפו אותנו בתגובות לכתבה 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *