עשי זאת בעצמך: ציפורניים מנומרות שיקיות

גולדי פורמן, היא בעלת בלוג אומנות הציפורניים, GoldN'ails, מלמדת אתכן כיצד ליצור דוגמה מנומרת ונשית לציפורניים, שלב אחר שלב

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
GoldN'ails

GoldN'ails

שני דברים לעולם לא ייצאו מעולם האופנה: הצבע השחור וההדפס המנומר. דיאנה ורילנד, עורכת האופנה האגדית של המגזינים "ווג" ו"הרפרס בזאר", אמרה בעבר ש"עולם ללא מנומר הוא אינו עולם בו הייתי רוצה לחיות". והיא צודקת – יש בו חספוס, חייתיות וגם הומור – שהופכים אותו למעניין ויוצא דופן. תהיו בטוחות שכל דבר שתעטפו בו יזכה למראה קלאסי ואל זמני.

אז הפעם נקשט את הציפורניים שלנו בחברבורות של נמר, שיהפכו כל אישה שתנסה את הדוגמה לשיקית ועוצמתית בשנייה.

החומרים ליצירת המראה:

GoldN'ails

GoldN'ails

שלב 1 (Base Coat) – נמרח שכבה של בסיס לק, שתגן על הציפורניים ותמנע את הכתמתן.
(אני השתמשתי ב- Seche Clear –Crystal Clear Base Coat).


שלב 2 – צבע בסיס – נמרח על הציפורניים 2 שכבות לק בצבע ניוד.
(אני השתמשתי בגוון בז'-דבש: OPI – Don't Pretzel my Buttons מקולקציית גרמניה לסתיו, 2012).

נמתין לייבוש מלא של שכבת צבע לק הניוד.

 שלב 3 – יצירת חברבורות הנמר (Rawwwwr!) – את השלב הזה נחלק לשניים:

יצירת כתמי הזהב – לצורך כך נצטייד במשטח עבודה העשוי מתכת, לק זהב ומספר קיסמי שיניים. נניח מעט מלק הזהב על משטח העבודה, כפי שמוצג בתמונת חומרי העבודה למעלה. (אני השתמשתי ב- Essie – As Good As Gold).

שימי לב: כאשר חומר הלק נותר חשוף לאוויר לאורך זמן, הוא נעשה צמיגי, מה שמקשה על קבלת שליטה מלאה בעבודה עימו. מטרת השימוש במשטח המתכת היא להאט את תהליך ההתקשות ולהקל על העבודה. לכן, התחילי בהנחת כמות קטנה של צבע הלק וככל שתתקדמי עם העבודה, הוסיפי לפי הצורך. לכן רצוי גם לעבוד על משטח מתכת רחב דיו.

טבלי את קיסם השיניים בצבע הלק שהנחת על משטח העבודה, וציירי באופן רנדומלי וחופשי לחלוטין, מספר כתמים על הציפורן, אולם הקפידי על מרווחים מספקים עבור שלב התיחום הבא.

לא באנר כדי להציג

הסוד הוא: לצייר את צורות כתמי הזהב כאוות נפשך, וכאן זה בדיוק הזמן לא "להיות ישרים" ובטח שלא לשמור על האחידות שלהם, כדי להקנות לחברבורות הנמר מראה אותנטי.

– תיחום כתמי הזהב – נניח מעט מהלק השחור על משטח העבודה שלנו. (אני השתמשתי ב- Essie – Licorice). בעזרת קיסם אחר נתחיל לתחום את כתמי הזהב באופן חופשי ורופף, שאינו עוטף את כתם הזהב במלואו. זאת כדי לשמור על מראה אותנטי המדמה את חברבורות הנמר. משסיימנו להקיף את כתמי הזהב בצבע השחור, הוסיפי מספר קווים שחורים בין החברבורות ליצירת מראה פראי ונאמן למקור ההשראה שלנו.

טיפ: עבדי על כל יד בנפרד וסיימי את שלב כתמי הזהב (1) בטרם תעברי לשלב התיחום (2). למה? כדי למזער את כמות צבע לק הזהב שיתקשה במהלך העבודה וכדי לחסוך זמן ובלאגן במעבר בין השימוש בצבעים ובקיסמי השיניים השונים.

נמתין כ-5 דקות לייבוש טבעי של היצירה בטרם נעבור לשלב הבא.לב 4 (Top Coat) – נמרח על הציפורניים שכבת מייבש לק, שתקצר את זמן ייבוש היצירה ותשמר אותה לאורך זמן.

(אני השתמשתי במייבש הלק של סשויט – SecheVite Dry Fast Top Coat).

הפעם חיכינו כ-5 דקות בטרם מרחנו את מייבש הלק, כדי שהלק השחור יתגבש ויתייבש מעט על הציפורן, אחרת מריחת מייבש הלק הייתה מורחת אותו ופוגמת ביצירה שלנו.

לסיום, כל השלבים במהירות:

גולדי פורמן, היא בעלת בלוג אומנות הציפורניים, GoldN'ails. הבלוג מנגיש לכל חובבי הז'אנר באופן קל ופשוט כיצד ניתן להשיג מראה ציפורנים מקורי ומיוחד.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *