ג'ני מקארת'י: הסרת שיער שיפרה את חיי המין שלי

ג'ני מקארת'י הפכה לדוברת של חברה המשווקת מכשירי הסרת שיער בלייזר ביתיים, עכשיו היא שמחה לשתף את כל העולם בסיבות לכך שהמכשיר שינה לה את החיים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ג'ני מקארת'י. צילום: pr photos.com

השחקנית ג'ני מקארת'י הפכה לאחרונה להיות הדוברת  Tria 4X, חברה המשווקת מכשירים להסרת שיער בלייזר. נדמה שמקארת'י הפרובוקטיבית היא בדיוק האדם הנכון לתפקיד, מכיוון שהיא מעולם לא הייתה ידועה כביישנית גדולה אשר מתביישת לדבר בפתיחות על מצבים מביכים בחיים.

לא באנר כדי להציג

מקארת'י  מספרת כעת (כנראה גם בתמורה לכמה מיליונים טובים) שהמכשיר של Tria 4X, אשר עולה כ-449$, הוא היחיד שעובד ועושה את העבודה. היא מספרת כי נמאס לה משעווה ומטיפולים כואבים אחרים ואף חושפת שנמאס לה להיות במצבים בהם היא יוצאת עם גבר לפגישה אבל לא יכולה להיכנס עמו למיטה מכיוון ששכחה לגלח את השיער. לדבריה כעת היא לא צריכה לחשוב על זה יותר והדבר שיפר את חיי המין שלה.

בנוסף הגברת הלא מצונזרת מספרת שטיפולי שעווה או טיפולי לייזר, הנעשים אצל קוסמטיקאית, מביאים אותך למצבים פיזיים מביכים שרק גניקולוג אמור לראות אותם, אבל לא הגברת שמסירה לך את השיער מהגוף. כעת כאשר היא משתמשת במכשיר הביתי של החברה היא חוסכת מעצמה גם הרבה תנוחות מביכות שנאלצה לשכב בהן בעבר בעת טיפול להסרת שיער בחברת נשים זרות.

לדבריה מחירו הזול של המכשיר ועצם העובדה שאת מסירה שיער לבד בבית, בפרטיות, ללא ספק שווים את ההשקעה.

למידע נוסף אודות הסרת שיער בלייזר, מחירים וטיפים – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *