איך תגלחי נכון את הרגליים?

גילוח היא לא דרך מומלצת להסרת שיער, היא גורמת לשיער לצמוח מחדש כאשר הוא עבה, קשה והפעולה עצמה גם עלולה לפצוע את עורך. בכתבה זו תלמדי מהי הדרך הבטוחה לעשות זאת

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

לא באנר כדי להציג


גילוח היא לא דרך מומלצת להסרת שיער, הפעולה גורמת לשיער לצמוח מחדש כאשר הוא עבה, קשה ולא נעים למגע, ממש כמו שיער הפנים של גברים לאחר גילוח. בנוסף, שיער אשר מוסר באמצעות גילוח עלול לגרום לחתכים בעור או להיווצרות פצעונים קטנים.

יחד עם זאת, אין ספק שגילוח הוא דרך מהירה להסרת השיער, במיוחד במקרים בהם אין לכן זמן או כוח להתעסקות עם הסרת שיער בדרך אחרת.

לפניכן טיפים להסרת שיער בגילוח שיסייעו לכן לעבור את הפעולה במינימום סכנות ומקסימום הצלחות:

– בטרם תתחילי בפעולת הגילוח באמצעות סכין, הקפידי להרטיב את עורך וכמובן את השערות שעל רגליך. שיער רטוב וספוג במים גם מתנפח ומזדקף וכך בעצם ניתן להסיר אותו באמצעות הסכין בצורה הטובה ביותר. במידה ויש ברשותך משחה או קצף לגילוח – השתמשי בהם. כדאי מאוד שלא לגלח את הרגליים או כל אזור אחר כאשר הוא יבש, מכיוון שהדבר מוביל להיווצרות פצעים ולגירוי.

– במידה וטרם הגילוח תשרי את עור גופך במים חמים למשך 2-3 דקות, הדבר ישפר את תוצאות הגילוח, מכיוון שהשערות יתרככו  וכך יהיה קל יותר לגלח אותן.

– השתמשי אך ורק בסכין חדשה ונקייה עם להב חד ונקי, להב ישן וחלוד עלול לגרום גם הוא להיווצרות פצעים, זיהומים ופעולה לא סטרילית באופן כללי.

– יש לגלח את הרגליים נגד כיוון צמיחתן של השערות, כך השיער מגולח בצורה קלה וחלקה.

– אזורים כגון מפשעה, ברכיים, ירכיים וקרסוליים יש לגלח כמה שיותר בעדינות בכדי להימנע מהיווצרות חתכים בעור.

– בתום פעולת הגילוח הקפידי לשטוף היטב את העור ולאחר מכן מרחי קרם גוף על כל האזור המגולח.

הסרת שיער בשעווה – כדאי או לא כדאי? לכתבה לחצי כאן 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *