איך גוזרים קצוות של פוני לבד בבית?

אם הפוני שלך זקוק לשיפוץ קל (או קצת יותר כבד), אין צורך לרוץ מהר למספרה, בכתבה זו תוכלי ללמוד כיצד ניתן לעשות זאת לבד

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

את ממש לא צריכה לרוץ לספר בכל פעם שהפוני שלך קצת יוצא משליטה וקצוות סוררות צצות להן מכל עבר. אם את רוצה לחסוך זמן, כסף ויש לך שתי ידיים טובות – תוכלי לעשות זאת בעצמך לבד בבית, פשוט עקבי אחרי הטיפים וההנחיות.

איך עושים את זה?

1. חשוב להקפיד לגזור את הפוני כאשר השיער שלך יבש לחלוטין, זאת מכיוון ששיער רטוב יכול להטעות ולהראות ארוך יותר ממה שיראה לאחר שיתייבש.

לא באנר כדי להציג

2. הקפידי לגזור את השיער רק לאחר שחפפת את הראש ולא לאחר יום ארוך בו השיער שלך צבר לכלוך ושומן. כל תספורת חשוב לבצע על שיער נקי.

3. השתמשי תמיד במספריים חדים המיועדים לגזירת שיער. אל תחשבי אפילו להשתמש במספריים של המטבח, הציפורניים או כל זוג אחר שלא מיועד לגזירת שיער. תוכלי לרכוש זוג מספריים מקצועי בחנויות אשר מוכרות מוצרים לעיצוב השיער.

4. אספי היטב את כל השיער לקוקו מאחור (מלבד הפוני כמובן), בכדי שהשיער לא יפריע לך ולא תגזרי בטעות קווצת שיער שלא היית אמורה להסיר.

5. הברישי את הפוני שלך באמצעות מברשת שיער עגולה אם יש לך שיער גלי/מתולתל או עם מברשת שטוחה במידה ויש לך שיער חלק.

6. סובבי את כל הפוני שלך היטב כך שיהיה מלופף כלפי מטה ומתוח ומשכי אותו בעדינות מטה בדיוק למרכז פנייך, באמצע המצח, מעל גשר האף. אין צורך למתוח את קבוצת השיער חזק, רק להקפיד שהפוני מסובב היטב עד הסוף ושכל השערות מפותלות ומסובבות היטב.

7. כעת תוכלי להתחיל לחוך, עשי זאת בעדינות וזכרי שתמיד עדיף לגזור קצת ולאט מאשר מהר והרבה, כך תהיה לך אופציה לתקן ולשחק עם האורך.

זכרי, לא משנה כמה קל זה נראה לא כולן יכולות, רוצות ומסוגלות לגזור לעצמן את השיער – לעתים בהחלט עדיף להפקיד את השיער בידי איש מקצוע. יחד עם זאת ישנן בנות שהתברכו בידיים טובות שללא ספק יכולות לחסוך ולעשות שיפוצים קטנים בעצמן.

המדריך המלא לבחירת ספר ומספרה – לכתבה לחצי כאן

וידאו: איך לגזור את הפוני לבד – לצפייה בשיטה נוספת לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *