גוונים של קיץ: מהו הגוון השולט בקיץ הקרוב?

מהם גוונים נכונים? מדוע הם משדרגים את המראה? ומהם הטרנדים החמים שמחכים לכן בקיץ הקרוב? הכל בכתבה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: קרין אנגל

צילום: גולי כהן. איפור: קרין אנגל. עיצוב: שיער תמיר לוי

מאת – תמיר לוי: מעצב שיער וקרין אנגל: מומחית לאיפור יופי

מאז ומתמיד היו הגוונים עבור האשה דרך חיים, חלק בלתי נפרד מהוויתה או בגדר פנטזיה בלתי מושגת. מה יש בהם שמצית את הדמיון ומשלהב את היצרים? בואי להכיר את המגמות לקיץ 2012 וגם לקבל טיפים והמלצות להשגת מראה גוונים טבעי, זהוב ורך.

בקיץ הזה מפנים גווני הפלטינה את מקומם לטובת גווני השמש הדבשיים, השטניים והזהובים עם נגיעות בהירות יותר. הרעיון הוא להגיע לגוון כמה שיותר טבעי והרמוני, זאת בניגוד לשנים קודמות בהן גווני הפלטינה העזים והדיכוטומיים שלטו. באופן כללי, משווים הגוונים לשיער ולכל תסרוקת מראה בעל נפח, זוהר וחיוני יותר. חשוב לציין שהאקלים הישראלי מהווה ייתרון לגוונים הדבשיים כי השמש ממשיכה את הפעולה, מעמיקה את הגוונים ויוצרת מראה זהוב, קייצי ורך.

אז אם את בעניין של גוונים קבלי מספר טיפים:

לא באנר כדי להציג

1. ראשית, בין אם את למודת נסיון בגוונים ובין אם את חדשה, בקשי מאיש המקצוע איבחון ראשוני במהלכו יאבחן את סוג שערך, מידת בריאות השערה ויתאים לך את הגוונים הנכונים לפיגמנט שלך ולצבע עורך, כאלה שיראו חלק כמעט טבעי משערך.

2. אם מדובר בגוונים הראשונים שלך (זהירות זה ממכר), בקשי שהגוונים יתבצעו על גוון שערך הטבעי (ללא שינוי צבע שערך). רצוי להשתמש בצבע מבהיר ולא באבקת הבהרה כדי לשמור על בריאות השערה וכדי לא ליצור ניגוד גדול מידי בין הגוונים לצבעך המקורי. הכי חשוב זה להתחיל באופן מתון ומעודן, להוסיף גוונים תמיד אפשר. זכרי שהמראה הטבעי והרך הוא המטרה.

3. אם שערך עבר גוונים ואת מעוניינת למתן אותם, אפשרות אחת היא לשקול שטיפה עלמנת לרכך את המראה הכללי, אפשרות נוספת היא לשלב גוונים זהובים בין הגוונים הקיימים.

4. זכרי, טרנדים הם עניין חולף, בדקי מה באמת הולם את נתונייך האישיים (הפיסיים והאישיותיים) ע"י ייעוץ מקצועי.

צפי בגלריית גווני שמש דבשיים וזהובים

[slideshow id=17 w=300 h=500]

למעבר לאתר של סטודיו blush – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *