מהי בניית ציפורניים – חומרים וטיפים

האם מומלץ לבצע בניית ציפורניים? למי מיועדת השיטה? כיצד נעשה התהליך? אצל מי כדאי לבצע אותו ומידע חשוב נוסף בנושא

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

רצה הגורל ואל כל הנשים מצליחות לגדל ציפורניים יפות, מטופחות וחזקות. נשים רבות סובלות מציפורניים דקות ושבירות אותן הן לא מצליחות לתחזק, בעוד ישנן נשים שלא מצליחות להיפטר מהרגל של כסיסת ציפורניים, דבר שלא מאפשר להן לגדל ציפורניים עד לאורך הרצוי. עבור אותן נשים, נמצא פתרון קל, מהיר ונוח והוא – בניית ציפורניים.

באמצעות בניית ציפורניים יכולות אותן נשים להתהדר בציפורניים נהדרות ויפות, גם אם הן לא טבעיות. הרעיון שעומד מאחורי השיטה, הוא לאפשר לאותן נשים ליהנות מציפורנים יפות ומטופחות, בשעה שהציפורניים הטבעיות שלהן צומחות מתחת עד שהן מגיעות לשלב בו אין להן צורך יותר בבניית הציפורניים והן יכולות ליהנות מציפורניים טבעיות ובריאות.

בניית ציפורניים רגילה נעשית לרוב באמצעות שימוש בחומר אקרילי, הנמרח על הציפורן בכל מספר שבועות ומוסר רק כאשר האישה מעוניינת לחזור ליהנות מהציפורניים הטבעיות שלה.

לא באנר כדי להציג

בכל פגישה אצל המניקוריסטית, היא תמרח שכבת חומר על הציפורניים וכמו כן תסיר אשת המקצוע לכלוך שהצטבר באזור הציפורן, זאת בכדי למנוע היווצרות חיידקים.

בניית ציפורניים הוא תהליך שיש לבצע אותו רק אצל אשת מקצוע שאת סומכת עליה, זאת מכיוון שעבודה לא טובה יכולה ליצור מצב בו יתפתחו לך בציפורניים זיהומים, דלקות, פציעות ומחלות שונות אחרות כגון פטרת ציפורניים.

בניית ציפורניים – רק אצל אשת מקצוע

חשוב לבצע את תהליך הבנייה רק אצל אשת מקצוע שעברה הכשרה מסודרת בנושא ושיש לה רישיון עבודה מטעם משרד העבודה לעסוק בתחום זה.

חשוב לוודא שרמת הסטריליות בקליניקה של אשת המקצוע גבוהה – שהכלים עברו חיטוי כמו שצריך בטרם היא משתמשת בהם ושאזור העבודה נקי ומסודר.

חשוב לוודא שהמקום מבוטח, זאת למקרה בו כתוצאה מהטיפול תסבלי מזיהום או כל בעיה אחרת שעלולה לעלות לך כסף שלא באשמתך.

כיום קיימת שיטה נוספת לבניית ציפורנים המכונה – בניית ציפורניים בג'ל. שיטה זו נחשבת כיום ליותר בטוחה והיגיינית, כך שקיימות בה פחות סכנות להיווצרות זיהומים, פטרת ומחלות אחרות. כמו כן בתהליך בניית ציפורניים בג'ל לא נעשה שימוש בחומרים כימיים, זאת בניגוד לחומר האקרילי שבו נעשה שימוש בבניית ציפורניים רגילה.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *