בניית ציפורניים דוגמאות: כל מה שרצית לדעת

בניית ציפורניים דוגמאות זהו בעצם עולם שלם של אפשרויות וסגנונות לעיצוב וטיפול ציפורני כף היד שלך. בואי לקרוא על האופציות העומדות בפנייך ולהעשיר את הידע שלך בבניית ציפורניים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ציפורניים הן כרטיס הביקור של כל אישה וכל גבר – תעודת הזהות שלנו, אם תרצו. ציפורניים כסוסות יסגירו עצבנות, ציפורניים מלוכלכות יגלו כי אנו לא שומרים על היגיינה אישית ואילו ציפורניים מטופחות ובריאות ילמדו כי אנו בעלי חוש אסתטי מפותח. אצל גברים זו עוד חצי נחמה – הם בסך הכל צריכים להיות מסודרים ונקיים אלא כשמדברים על ציפורניים של נשים, ניקיון אינו מספיק. ציפורניים של נשים, על מנת להחזיק בתואר "הציפורניים המטופחות והיפות ביותר", צריכות להיות גם באורך הנכון, בצורה נכונה ובצבע אפנתי. אלא שלא כל אישה יכולה להאריך את הציפורניים שלה ולהעניק להן את הצורה הרצויה. ציפורניים הן דבר שנשבר בקלות, נסדק ויכול להיפגע מכל עבודת בית הכי קטנה: שטיפת כלים, הכנת אוכל, טיפול בילדים וכו'. בשביל זה עומדת לרשותן אפשרות נפלאה של בניית ציפורניים וגם בניית ציפורניים דוגמאות – בניית ציפורניים במראה פראנצ', בניית ציפורניים עם קישוטים, בניית ציפורניים לאירועים.

לא באנר כדי להציג

סוגים של בניית ציפורניים
בניית ציפורניים מציעה שיטות רבות להאריך את הציפורניים ולהעניק להם מראה אלגנטי ואופנתי. השיטה הראשונה והוותיקה היא שיטת האקריל: מערבבים שני חומרים (אבקה ונוזל) ובעזרת מכחול מניחים את החומר על הציפורניים. השיטה השנייה היא בנייה עם ג'יל . השיטה השלישית היא באמצעות טבילה: מריחת דבק על ציפורן, טבילה באבקת אקריל מספר פעמים והתזה של ספריי מייבש. השיטה הנוספת היא בעזרת תבניות: מצמידים תבנית סיליקון מתכת או חד פעמית ולפיה בונים את הציפורן בעזרת האקריל. בשביל בניית ציפורנים דוגמאות כל השיטות מתאימות – מה שחשוב שהעבודה תתבצע על ידי קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון.

הכנת ציפורנים לבנייה
לפני שמבצעים בניית ציפורניים דוגמאות או רגילה, חשוב להתכונן בהתאם. ההכנה כוללת: דחיפת העור מסביב לציפורניים, שיוף קל של מצע הציפורן, הדבקת הטיפס ושיוף הטיפס לרמה אחידה ולגודל הרצוי. לאחר מכך בוחרים את סוג הבנייה הרצוי: אקריל, ג'יל, טבילה או תבנית. לאחר בניית הציפורניים יש לבצע מילוי כל שלושה שבועות במהלכו הקוסמטיקאית גם מנקה את הציפורניים מלכלוך ומחזקת אותם עם תכשירים רפואיים.

בניית ציפורניים דוגמאות
בניית ציפורניים דוגמאות זהו עולם שלם של אפשרויות וסגנונות. כל אחת והסגנון שלה, כל אחת והדוגמה שהיא תרצה לעשות על הציפורניים שלה. בין האפשרויות הפופולאריות: הדבקת מדבקות צבעוניות עם פרחים או תמונות אישיות (של ילדים למשל), עיטור ציפורניים עם אבני חן, עיטור ציפורניים עם צבעים שונים, פראנצ' הפוך, ציורים על ציפורניים ועוד.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *