מהי בניית ציפורניים בג'ל?

בואו לקרוא על בניית ציפורניים בג'ל – השיטה הפופולרית לבניית ציפורניים. קראו כיצד היא מתבצעת, כמה היא עולה וגלו מידע רלוונטי חשוב נוסף

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

רוב הנשים חולמות על ציפורניים ארוכות, חזקות ויפות, אך חלק גדול מהן לא מצליחות לגדל ציפורניים, לטפח אותן ולטפל בהן כך שיצמחו להיות עמידות, מבריקות, ארוכות ומטופחות. בניית ציפורניים היא פתרון מוכר ואהוב על נשים רבות, הקיים כבר שנים רבות, אבל לאחרונה שודרג תחום בניית הציפורניים בזכות שיטת בניית ציפורניים בג'ל.

בניית ציפורניים בג'ל היא שיטה חדשה יחסית, שנכנסה לשוק לפני מספר שנים, לבניית ציפורניים, הנחשבת בעיניי אנשי מקצוע רבים לבריאה יותר ונכונה יותר. השוני בין בניית ציפורניים רגילה לבניית ציפורניים בג'ל הוא בך שהג'ל המשמש לבניית הציפורניים עשוי מחומר בריא ונושם, אשר אותו מורחים על בי הציפורן והוא בעצם מעניק לה שכבת מגן המונעת מהציפורן להישבר, להיסדק ולהתפצל.

המראה המתקבל מבניית ציפורניים בג'ל הוא מראה טבעי והן בעלות חוזק, עמידות וגמישות רבה יחסית.

ציפורניים אשר נבנות בג'ל נראות ומרגישות כמעט כמו ציפורניים אמיתיות – הן דקות, עמידות וחזקות והג'ל עצמו מסייע לציפורניים הטבעיות לצמוח עד לאורך הרצוי, כך שגם אם החלטת שלא להמשיך בטיפול סביר להניח שהוא יסייע לך להשיג את הציפורניים הטבעיות והטובות עליהן חלמת וזהו בעצם הרעיון העומד בבסיס בניית הציפורניים בג'ל.

לא באנר כדי להציג

שכבות הג'ל נמרחות אחת על השנייה תחת אורה של מנורה מיוחדת. ניתן גם להשתמש בג'ל פיסול ובתבנית מיוחדת, אשר מסייעים בפיסול הציפורן הטבעית שלך. השכבה המפוסלת אמורה לשמש כשכבת מעבר עד לשלב בו יגיעו ציפורנייך הטבעיות למצב הרצוי.

חסרון השיטה טמון בכך שהציפורניים דקות ושבירות יותר מאלו הנבנות על בסיס אקריל. היתרון הבולט של השיטה הוא בכך שבניגוד לבניית ציפורניים מאקריל, היכולה לעודד התפתחות של פטרת ציפורניים וזיהומים אחרים שונים, בשיטה זו השימוש בחומר שהוא נושם מגן ושומר על הציפורן הטבעית שלך ומגן עליה מפני מחלות וסיבוכים אפשריים.

טווחי מחירים:

בניית הציפורן בג'ל – בין 140-250 שקלים.

מילוי הציפורן – בין 120 ל-250 שקלים.

המחירים משתנים בהתאם לסוג הג'ל בו נעשה שימוש בעת הבנייה, במחירון אנשי המקצוע ובמספר הטיפולים.

בסרטון שלפניכם תוכלו לראות כיצד מתבצע התהליך:

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

2 תגובות על “מהי בניית ציפורניים בג'ל?”

  1. אתי הגיב:

    חסר סוף הסרטון מה קורה עם הג'ל? כיצד מחליקים אותו?

  2. רני הגיב:

    נו מה קורה עם הגל למה הסרטון חסר איך מחליקים אותו):

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *