כמה שווה הישבן של ג'ניפר לופז?

ג'ניפר לופז, מדונה, ריהאנה, דולי פרטון, היידי כלום וכוכבות נוספות, החליטו לבטח איברים שונים בגופן בסכומי עתק. לפניכן כמה רעיונות לשיחה עם סוכן הביטוח שלכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כוכבות רבות זכו לתהילתן בזכות גופן הלוהט, מכיוון שגופן הפך לנכס של ממש, הן גם החליטו לבטח אותו במיליוני דולרים, למען עתיד בטוח. גם אם בפגישה הבאה שלך עם סוכן הביטוח את לא מתכוונת לצרף את החזה או הישבן שלך לפוליסה, בוודאי יעניין אותך לגלות מי החליטה לבטח איזה איבר בגופה ובכמה כסף.

ג'ניפר לופז

מאז פרצה הכוכבת לתודעת הציבור, הפך הישבן שלה לנושא שיחה בכל כלי התקשורת. לכן אין זה מפתיעה שלופז הלוהטת החליטה לבטח אותו בלא פחות מ-300 מיליון דולר.

צילום: pr photos.com

מריה קארי

למרות שהיה יותר הגיוני לחשוב שמריה קארי תבטח את קולה, הכוכבת דווקא לבטח את רגליה הארוכות. בשנת 2006 היא החליטה לבטח את רגלי האלילה שלה בסכום של מיליארד דולר, זאת בזמן שככבה בקמפיין של חברת "ג'ילט" למוצרים לגילוח הרגליים.

צילום: pr photos.com

דולי פרטון

הזמרת הוותיקה אומנם מפורסמת בזכות קולה המתקתק ואישיותה התוססת, אבל ללא ספק גם בזכות החזה המרשים שלה, שהלך ותפח לו עם השנים. הכוכבת שהבינה את חשיבותו של החזה לקריירה שלה, החליטה לבטח אותו ב-600 אלף דולר.

צילום: pr photos.com

ג'וליה רוברטס

לא באנר כדי להציג

האישה היפה בנתה קריירה שלמה על החיוך הכובש שלה, לכן גם החליטה לבטח אותו ב-30 מיליון דולר.

צילום: pr photos.com

קיילי מינוג

כוכבת נוספת שמאוד קשורה לישבן שלה היא הזמרת האוסטרלית, אשר החליטה לבטח אותו ב-5 מיליון דולר.

צילום: pr photos.com

ריהאנה

ממש כמו מריה קארי גם ריהאנה זכתה, בשנת 2007, בתפקיד הפרזנטורית של חברת "ג'ילט" וכחלק מהעניין החליטה לבטח את רגליה במיליון דולר.

צילום: pr photos.com

היידי קלום

דוגמנית העל השקיעה גם היא לא מעט כסף בביטוח רגליה. למרבה ההפתעה היא החליטה לבטח רגל אחת בסכום של 2.2 מיליון דולר ואת השנייה רק 1.2 מיליון דולר, זאת בגלל שיש לה צלקת על הברך אשר ככל הנראה מורידה מערך הרגל.

צילום: pr photos.com

מדונה

על פי שמועות הזמרת השקיעה 2 מיליון דולר על ביטוח החזה שלה. אותנו מעניין רק לדעת אם הדבר קרה לפני או אחרי תקופת הקונוסים המפורסמת שלה.

צילום: pr photos.com

דיוויד לי רות

סולן להקת "ואן היילן", הרוויח את מקומו ברשימה שלנו בזכות הביטוח המפתיע שעשה. מסתבר שהוא החליט לבטח את הזרע שלו במיליון דולר, מה שנקרא השקעה לעתיד בטוח.

צילום: pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *