איך לבחור במאפרת הנכונה ליום החתונה שלך?

אחת השאלות הנפוצות ביותר בקרב נשים שעומדות להתחתן היא: איך אוכל לדעת ולבחור נכון במאפרת שתלווה אותי ביום המרגש, ותעניק לי את המראה שאותו אני רוצה?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: אלה אברמוב
 איפור ועיצוב שיער להדס: אלה אבמוב

איפור ועיצוב שיער להדס: אלה אבמוב

אין ספק שבחירת מאפרת מקצועית ליום החתונה היא החלטה שצריך להקדיש לה מחשבה, זמן וגם חשוב לשמור על ראש פתוח. אותה מאפרת שתאפר אותך ביום החתונה, תלווה אותך בשעות הכי מרגשות אולי קצת לחוצות (אצל חלק מהכלות) ולכן חשוב להבין אם את מרגישה איתה בנוח, אם היא קשובה לך ומאפרת אותך בצורה שגורמת לך להרגיש זוהרת מתמיד.

הנה מספר טיפים, שיוכלו לעזור לך לבחור במאפרת ליום החתונה:

1. התחילי בחיפוש באתרים שונים, הציצי בתיקי עבודות של מאפרות שונות ושימי לב שהוא מורכב ממגוון סגנונות שונים.

2. אחרי שמצאת שתיים או שלוש מאפרות שאהבת את סגנון האיפור שלהן, התקשרי כדי לקבל פרטים נוספים על השירות.

3. קבעי לעצמך פגישה או שתיים עם מאפרות שונות (כן, הפגישות בתשלום, שלרוב מתקזז מהמחיר הכללי של השירות ליום החתונה).

4. לפגישה הגיעי מוכנה, רשמי לעצמך את כל השאלות שיש לך, במידה ויש לך סגנון איפור מסויים שאותו את מחפשת הביאי איתך תמונה. אל תתביישי לשאול את כל השאלות שלך, גם אם הן נראות לך מצחיקות או שוליות.

לא באנר כדי להציג

5. במהלך הפגישה שימי לב לתחושות שלך ולכימיה עם המאפרת, האם היא סבלנית? עונה על כל שאלותייך? נותנת לך יחס חם וגורמת לך להרגיש בנוח?

6. בסיום הפגישה בדקי אם המאפרת רושמת לעצמה את כל הפרטים על האיפור הנבחר, כדי שאף מוצר או תהליך לא ישכח ליום החתונה. בנוסף שימי לב שהיא מצלמת לעצמה את התוצאה הסופית כגיבוי לרישום שנעשה.

7. מהרי לסגור עם המאפרת איפור ליום החתונה, רק כאשר את שלמה עם ההחלטה ומרוצה מהתוצאה. במידה ואינך מרוצה או שלמה – קבעי לעצמך פגישת ניסיון נוספת במקום אחר.

 איפור ועיצוב שיער לשחף: אלה אבמוב

איפור ועיצוב שיער לשחף: אלה אבמוב

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים מאפרת ליום החתונה?

מחיר– המחיר חשוב אבל אינו הכי חשוב. יכול להיות שתמצאי מאפרת או סלון כלות עם מחיר מדהים שממש מסתדר לך, אבל לא מציעים לך באותה העסקה איפור ניסיון – אסור לוותר על פגישה מקדימה וניסיון ליום החתונה.

 סלון כלות – קחי בחשבון שביום החתונה שלך, אינך היחידה במקום, ביחד איתך יהיו שם כלות ומלוות נוספות. במידה ואת מחפשת מקום שקט להתארגנות, שווה לחשוב פעמים אם זו סביבה שמתאימה לך.

–  היית בפגישה אבל אינך בטוחה אם לסגור עם המאפרת? בסדר גמור שאינך בטוחה ובודקת אפשרויות נוספות, אבל קחי בחשבון שמאפרות וסלוני כלות ישריינו לך את התאריך רק לאחר ששילמת להם מקדמה. במילים אחרות – כדאי שתקחי בחשבון שאולי התאריך עשויי להיתפס ע"י כלה אחרת.

זמנים ביום החתונה– המאפרת שבחרת ליום החתונה עשויה לאפר כלות נוספות באותו היום, ולכן רצוי לעדכן אותה מראש בשעות שנוח לך להתאפר בהן, כדי שלא יווצר מצב לא נעים בשעת הפגישה שלכן באותו היום.

כדי לקבל ממני עוד עצות ליום החתונה וגם שפע של טיפים באיפור ועצוב שיער לכלות, קבלי במתנה את המדריך המקיף לכלות בנושא איפור ועיצוב שיער.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *