איך תבחרי בושם לאביב?

כל עונה והניחוח שלה, לכן עם בוא האביב הגיע הזמן לחפש לעצמך ניחוח חדש, נקי, קליל ורענן. לפניך טיפים שיסייעו לך לבחור בריח הנכון

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

perfu

כל עונה והניחוחות שלה, לכן בושם שמתאים לחודשי החורף הקרירים או לחודשי הקיץ החמים, לא בהכרח יריח טוב ויתאים גם לחודשי האביב. אז כעת עם בוא האביב, הגיע הזמן להכין את הניחוח שלך לתקופה הכי פרחונית ואוורירית בשנה.

סיומה של עונה ותחילתה של חדשה הוא זמן טוב להתאים לעצמך ניחוח חדש, אבל לא תמיד יודעים כיצד לעשות. לפניך מספר קריטריונים שכדאי לך לשקול כאשר את בוחרת את הניחוח שלך לתקופת האביב.

מה הם הריחות האהובים עליך?

לא באנר כדי להציג

בכדי למצוא בושם בעל ניחוח אהוב כדאי לשקול מה הם הניחוחות האהובים עליך באופן כללי: מתקתקים? חמצמצים? ריח של עוגות? ריח של ים? ריח של פריחה? סביר להניח שהניחוח החביב עליך באופן כללי הוא גם יהיה זה שיתאים לך מבחינת בחירת ריח הבושם שלך. אותם ניחוחות שמקורם אולי בזיכרון נעים יכולים בהחלט להתאים לך בעת בחירת הבושם.

מה הסגנון שלך?

נשים רבות מנצלות את העונה החדשה להתחדשות כללית – תסרוקת חדשה, מלתחה חדשה וכו. אז לאחר שבחרת את הסגנון שלך לעונה הקרובה, חשבי מה הריח שיכול להתאים לו באופן מושלם. נסי לבחור בריח שמתאים למהות החדשה שלך כאישה: סקסית? תמימה? מסתורית? וכו.

תני לזה זמן

אל תרוצי לקנות את הבושם הראשון שהרחת או בושם שהריח טוב על חברה, אין זה בהכרח מעיד על כל שזה הבושם שיתאים לך. קחי את זה צעד צעד, חזרי לחנות והריחי אותו שוב ושוב, נסי אותו שוב ושוב, עד שתגיעי לרגע בו תחליטי שהוא הנבחר. לא כל בושם מריח אותו הדבר על כל אחת ובשמים שמריחים טוב בחורף, לדוגמה, לא בהכרח יתאימו לחודשי האביב הקלילים יותר.

מה הם הניחוחות האידיאלים לתקופת האביב?

מדובר בריחות קלילים וקרירים, שבסיסם מים וקרח, בשמים שהם פחות מתוקים וכבדים, שיגרמו לך לחוש רעננה. בשמים נהדרים הם כאלה המורכבים על תמציות פרחים ופירות הדר (לימוניים לדוגמה). בחרי ב"או דה טואלט" ולא ב"או דה פרפיום", כי הם מתאימים יותר ליומיום ופחות כבדים. בחרי בבושם שיעניק לך תחושה נקיה.

למדריך המלא לבחירת בושם – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *