הבושם 'פריז' במהדורה מיוחדת, מוגבלת וחושנית

מותג המעצבים הבינלאומי Yves Saint Laurent משיק מהדורה מיוחדת של הבושם לאישה PARIS REBEL COLLECTOR בושם בניחוח מתפרץ של תשוקה ונועזות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: ניקולה ורנר

צילום: ניקולה ורנר

איב סאן לורן משיק מהדורה מיוחדת של הבושם לאישה פריז רבל קולקטור. בושם חושני, מהפנט ושובר את כל המוסכמות, במהדורה בלעדית המעבירה רעננות מפתיעה. השיקוי הנועז מעורר וממריץ באופן מיידי, קורא תיגר על הדימויים הנושנים של ניחוחות נשיים ומצייר תמונה חדשה לחלוטין של "פריז" ושל הנשים שמאמצות אותו.

רוח מרדנית מלאה בתשוקה ובשירה

"פריז רבל קולקטור": סיפור שובה לב של ניגודים, שיקוי נועז. חושני באופן מיידי, מעורר וממריץ, עם רעננות ירוקה ומפתיעה, הבושם קורא תיגר על הדימויים הנושנים של ניחוחות נשיים ומצייר תמונה חדשה לחלוטין של "פריז" ושל הנשים המאמצות אותו.

לא באנר כדי להציג

בראש ובראשונה, התווים המעוררים והמרעננים של ברגמוט, פלפל ורוד וליצ'י מכים בעוז, מטלטלים את החושים עד שהם הופכים רכים ונשיים יותר. אבן הפינה של הבושם היא זוגיות בלתי צפויה הטמונה בליבו: ריקוד שובב בין הורד אבסולוט המובחר והתווים הבולטים של עלי עגבניה. ואז, השילוב המפתיע מתחזק ע"י אקורדים של עצים מלאי חיים, תווים של ענבר לבן ומושק המעניקים חושניות.

הסודות של "פריז רבל קולקטור"

שם נועז וחתרני כמו "פריז רבל קולקטור" דרש רוקח בשמים אשר יכול לפרש ולהשביח את הדיכוטומיה רבת השכבות של "פריז". לוק דונג, בעל רקע רב תרבותי ורוקח בשמים ידוע בזירה הבינלאומית, שאב השראה מהחוויות שלו בפריז ומהאנרגיה שמרגיש בעיר כדי ליצור את המארג של הבושם הזה.

פריט אספנות אמיתי בבוקבוק

הבקבוק של פריז רבל קולקטור לוכד את האורות הנוצצים של פריז, מכפיל אותם ומשקף אותם בפאות המתכתיות המרובות שלו. יקר ערך כתכשיט, עטוף בורוד מלא חיים, צבע המהווה סמל לאיב סאן לורן. חזית הבקבוק מעוטרת באותיות שיוצרות את המילה PARIS בפוקסיה לוהטת על רקע הלוגו האגדי.

מהדורה מוגבלת שניתן להשיג ברשת המשביר לצרכן בלבד
תכולה: 75 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 656 ₪

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *