מה קרה לפנים של אשלי ג'אד?

מי שנחשבת לאחת הנשים היפות של הוליווד, מציגה בחודשים האחרונים מראה מוזר ונפוח, שלטענתה מקורו בשפעת קשה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

אשלי ג'אד, בתה של הזמרת נעמי ג'אד, היא ללא ספק אחת השחקניות היפות של הוליווד. היא פרצה לתודעה כאשר שחקה בסדרה "אחיות" בתפקיד ריד, הבת של אלכס, ומאז ככבה בשורה ארוכה של סרטים וסדרות טלוויזיה. בין סרטיה המפורסמים ניתן למצוא את "סיכון כפול", "יום ולילה", "היט", "עת להרוג", ועוד.

ג'אד בת ה-44 נחשבה מאז ומתמיד לאותן כוכבות שהשנים עושות להן רק טוב אך למרבה הפלא בחודשים האחרונים החלו לצוץ תמונות חדשות שלה, בהן היא נראית נפוחה במיוחד, כאשר גם משהו בפנייה השתנה – וממש לא לטובה. למרבה הפלא, למרות השינוי שחל בפנייה לא חל שינוי כמעט בגופה, דבר שגרם להרבה אנשים להרים גבה ולתהות מהו המקור לשינוי. האם מדובר בעוד כוכבת שהשתוללה יותר מדי עם בוטוקס וניתוחים פלסטיים?

לא באנר כדי להציג

את המראה החדש והלא ממש מחמיא שלה חשפה ג'אד במהלך תוכנית ראיונות בערוץ CTV, אליה הגיעה בכדי לקדם את סדרת הטלוויזיה החדשה שלה. לאחר שידור התוכנית החלו להופיע כתבות רבות בתקשורת, שעסקו כולן בשאלה אחת – מה קרה לפנים של אשלי ג'אד? ג'אד ואנשי יחסי הציבור שלה טענו כי לא עברה כל ניתוח וכי השינוי שתועד במצלמות הטלוויזיה הוא תוצאה של שפעת קשה ממנה עדיין לא החלימה לחלוטין ומקור הנפיחות הוא בתרופות רבות אשר נטלה בזמנו. יחד עם זאת מאז עברו כבר חודשיים וג'אד ממשיכה לשמור על הלוק החדש ולא ממש חזרה לעצמה.

התבוננו בתמונות של אשלי (לפני ואחרי) וספרו לנו מה אתן חושבות – שפעת קשה או טיפול/ניתוח פלסטי ממש לא מוצלח?

בכדי לראות מה קרה לפנים של לינדזי לוהן – לחצי כאן

ג'אד לפני ואחרי. צילום: pr.photos.com

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *