מדוע ממש לא כדאי לפסוח על איפור עיניים?

גם אם את ממש ממהרת ואין לך זמן להתאפר, לעולם אל תדלגי על איפור העיניים. אם בכל זאת תפסחי עליו, קחי בחשבון שאת עלולה להראות עייפה וחיוורת. תראי מה קרה לגווינת'…

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

איפור עיניים הוא אחד משלבי האיפור החשובים ביותר. רבים כבר אמרו לפנינו שהעיניים הן החלון לנשמה ואין כמו "חלון" מודגש ומרשים. עיניים הן הדבר הראשון שאנשים מתבוננים בהם כאשר הם משוחחים עמנו וכאשר הן נראות נהדר יכול להיות להן ממש אפקט מהפנט ומושך.

לא באנר כדי להציג

לעומת זאת, עיניים עייפות ושקועות הן דבר לא מאוד מרשים, שגם יכול להשפיע על ההופעה הכללית שלנו וזה ממש לא משנה מה אנחנו לובשות.

קחו לדוגמה את השחקנית גווינת פאלטרו, ללא ספק אישה יפה ומרשימה, שכאשר תופסים אותה ללא איפור עיניים, גם הכוכבת הזו נראית חיוורת ופחות יפה. אם תתבוננו בשתי התמונות שלפניכן תוכלו לראות בברור כיצד בתמונה בה היא מאופרת עינייה נראות בולטות, מודגשות ויפיפיות, בעוד בתמונה בה היא דלגה על שלב איפור העיניים היא נראית מבוגרת יותר, חיוורת יותר ובאופן כללי הרבה פחות מרשימה.

אז מה למדנו?

את יכולה לדלג על השפתון, על התסרוקת, הסומק ועל התכשיטים – אבל לעולם אל תשכחי לאפר את העיניים כאשר חשוב לך להראות במיטבך, גם אם אין לך הרבה זמן, הקדישי דקה אחת למסקרה ואיילינר, שיעשו את כל ההבדל.

למדריך המלא לאיפור עיניים – לחצו כאן

pr photos.com

pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *