חדש: סבון טבעי רב-תכליתי של אלכימיסט-צמחי מרפא

'אלכימיסט-צמחי מרפא' משיקים סבון טבעי רב-תכליתי AMAZON-SKIN CARE, היכול לסייע לעור גופנו בתופעות של גרד, עקיצות ותופעות אלרגניות שונות. הוא נמכר במחיר 39 שקלים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
AMAZON SKIN CARE. צילום: אלון גנון

AMAZON SKIN CARE. צילום: אלון גנון

'אלכימיסט-צמחי מרפא' משיקים סבון ייחודי טבעי המיועד לעור הגוף, לעור הפנים ולקרקפת. הסבון הינו מוצק על-בסיס צמחי מרפא אשר מקורם ביערות הגשם. הסבון אינו מכיל SLS ובעל ריח נעים ועדין.

לא באנר כדי להציג

AMAZON SKIN CARE הינו סבון בעל רכיבים טבעיים אשר הבולטים בו הם צמח ה"אוניה דה גאטו" (Uncaria tomentosa) ושמן ה'קופאיבה' אשר מקורם ביערות הגשם באמזונס שבדרום אמריקה. צמח ה"אוניה דה גאטו" שימש מזה שנים רבות את האינדיאנים תושבי האמזונס הפרואנית כצמח אנטי-ויראלי, אנטי בקטריאלי ואני פטרייתי. השימוש בתמצית הצמח ה"אוניה דה גאטו" מחוץ לרחבי פרו בכמויות מסחריות, מחייב אישור ממשלתי בשל החשש להכחדתו – אישור זה ניתן למספר מאד מצומצם של יצרנים וגורמים מסחריים בעולם. 'אלכימיסט צמחי-מרפא' הוא אחד מהם. שמן ה'קופאיבה' מופק ישירות מגזע העץ וידוע בתרומתו לטיפול בפטריות ונגעי עור שונים. השמן מכיל ריכוז גבוהה של בטה קרופילן beta carophyllene שהינו המרכיב האחראי לתכונת נוגדת פטרת בשמן ומסייע גם בחיטוי וריפוי פצעים וחתכים.

השילוב המיוחד בסבון של צמח האוניה דה גאטו ושמן הקופאיבה בשימוש יומיומי כחלק משגרת הטיפוח השוטפת בהחלט יכול לסייע לעור גופנו בתופעות של גרד, עקיצות ותופעות אלרגניות שונות.

הוראות שימוש: לרחוץ את הגוף, הפנים או הקרקפת במים. להקציף ולעסות היטב, להשהות את הקצף דקה או שתיים ולשטוף. לקבלת תוצאות טובות חשוב לחזור על הפעולה שלוש פעמים ביום.

אריזת המוצר: 125 גרם סבון מוצק.
מחיר: 39 ש"ח.
להשיג: ברשתות 'עדן טבע מרקט' 'ניצן הדובדבן' בבתי מרקחת ובחנויות טבע מובחרות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *