איפור פנים יומיומי

טיפים ועצות לאיפור פנים עדין, טבעי ונכון במהלך היום, עם דגש על עיניים, שפתיים ומייק אפ

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בסיס האיפור
איפור יפה ועמיד לאורך זמן דורש בסיס חזק ואיכותי. איפור פנים יומיומי אינו דורש מיומנות רבה ואינו דורש שימוש במספר רב של מוצרי איפור. בעזרת הקפדה על שימוש נכון במספר מוצרי איפור איכותיים ניתן ליצור איפור פנים טבעי ואלגנטי במהרה. את הבסיס לאיפור מהווה קרם פנים איכותי. את קרם הפנים מורחים על הפנים כעשר דקות עד רבע שעה לפני תחילת האיפור. בכדי להבטיח את עמידות האיפור יש להניח לקרם הלחות להיספג היטב בעור הפנים. את קרם הלחות חשוב להתאים לסוג העור, נהוג להבחין בין עור רגיל, עור יבש ועור שמן. לאחר ספיגת הקרם נהוג למרוח שכבה אחידה של מייקאפ בעזרת ספוגית מיוחדת. מייקאפ נוזלי ניתן למרוח גם באמצעות כריות האצבעות.

לא באנר כדי להציג

איפור שפתיים יומיומי
מראה טבעי לשפתיים הוא מראה אשר שומר על גוון השפתיים הטבעי. ליצירת איפור פנים טבעי ועדין ניתן לבחור שפתון בגוון טבעי או שפתון בצבע ורוד בהיר. בכדי להעניק לשפתיים ברק מיוחד ניתן להוסיף גם גלוס מנצנץ או מבריק. במקרים בהם אין בנמצא סומק ניתן להעניק ללחיים גוון ורדרד בעזרת מריחת מעט שפתון בטפיחות קטנות באזור הלחיים. בעזרת משחק עם מייק אפ נוזלי ניתן ליצור מראה סומק טבעי ומלא חיים. חשוב לציין כי ניתן לבצע זאת רק עם שפתון בגוון טבעי ובהיר, שפתון כהה לא יתאים למטרה. בעבור מראה נשי וחושני ניתן לבחור שפתון אדום בוהק או כל שפתון כהה אחר. שפתון כהה מדגיש את השפתיים ומעניק מראה חושני ובוגר.

איפור עיניים
בכל איפור פנים יש לשים דגש על איפור העיניים. במקרים בהם הודגשו השפתיים יש לאפר את העיניים בצורה עדינה יותר ובמקרים בהם נבחר איפור עיניים בולט ומיוחד נמעיט באיפור באזור השפתיים. את איפור העיניים יש להתאים לצבע העיניים, גודל העין ועיצוב הגבות. בעבור עיניים כחולות מומלץ לבחור איפור פנים בגווני חום, סגול, אפור ושחור. בעבור בעלי עיניים חומות ניתן לבחור איפור עיניים בכל גוון.

טיפים שימושיים לאיפור
איפור פנים טבעי הוא מיומנות נרכשת, לאחר תרגול של מספר חודשים ניתן ליצור מראה מאופר וטבעי תוך מספר דקות. ישנם כמה טיפים פשוטים ושימושיים בתחום האיפור, טיפים שכל אישה תוכל לעשות בהם שימוש במידת הצורך. במקרים בהם המסקרה מתייבשת וטרם הספקת לקנות מסקרה חדשה ניתן להכניס את המיכל אל תוך כלי עם מים חמים והמסקרה תחזור ותספיק לכמה שימושים נוספים. בכדי לייצב את המייקאפ מומלץ לפזר על גביו פודרה שקופה, הפודרה תעניק למייקאפ עמידות לאורך זמן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *