איך מאפרים מתמודדות בתכנית כמו the voice?

השתתפות בתוכנית ריאליטי דורשת מהמתמודדות לאמץ לעצמן לוק חדש וזוהר. בואו לגלות כיצד הותאם האיפור למתמודדות הבולטות של העונה שהסתיימה לאחרונה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

תכניות טלוויזיה מדגימות היטב את העצמה של איפור איכותי. גם ברגעים הכי מרגשים, עמוסים ולחוצים מצליח האיפור לעמוד בתנאים קשים ולייצר מראה זוהר מול המצלמות. 

חשוב לזכור כי בניגוד לתכניות אחרות, איפור מתמודדות בתכנית כמו the voice, לדוגמה, מחייב שינוי אימוץ של תכונות טיפוח חדשות. בעוד שחקנים, מנחים ומנטורים רגילים לאור הזרקורים, מתמודדים ומתמודדות מוצאים את עצמם לעתים קרובות מתאפרים תחת ידיהם של אנשי מקצוע בפעם הראשונה רק רגע לפני שהם עולים על הבמה. דרושה התמחות על מנת להציע איפור למתמודדים בתכניות טלוויזיה, בין אם מדובר על נשים, גברים או ילדים. בנוסף, יש צורך בהיכרות עם המאפיינים של כל אמצעי איפור על מנת לנצל את היכולות שלו.

לא באנר כדי להציג

כל מתמודדת והמייקאפ שלה

המייקאפ של עתליה לדוגמה הוא בעל מרקם עדין וטקסטורה דקה, על מנת לא להעמיס על מרקם הפנים, בדומה למייקאפ של אופיר הצעירה בת ה-17. לעומת זאת, המייקאפ של רוני הוא בעל כיסוי מלא: רוני אוהבת להתאפר עם עיפרון שחור בתוך העיניים והמייקאפ שלה הוא נטול שומן, עמיד ובעל כיסוי גבוה ועמיד.

המייקאפ של רודי נמרח בהתאם לגוון העור הבריא שלה ודורש מיומנות. באיפור של רודי יש צורך להימנע משימוש במייקאפ בהיר יותר מהסקין טון שלה.

מנצלים את היכולות של האיילינר

גם עם האיילינר אפשר היה לראות ניצול שונה של יכולות במסגרת איפור מתמודדות the voice. עתליה חונכה על טהרת המראה הטבעי, לכן האיילינר שלה נמשך החוצה במטרה להגדיל את העין. לעומתה, לינה רגילה להשתמש באיילינר לעתים קרובות ולכן גם בתכנית טושטש הגבול העליון ונוצר מראה מעניין ומרתק.

אצל דנה התפקיד של האיילינר היה לשמור על מראה עיני השקד, הוא ישר ויוצא החוצה ובאופן כללי הוא לא נצמד למבנה העגול של העין. האיילינר של אופיר המשיך את המראה הסולידי ונותר רך, בעוד האיילינר של רודי השתלב עם צללית כהה ועם מבנה העיניים.

כך בוחרים את סגנון האיפור

הבחירה של הצבעים וסגנון האיפור עבור מתמודדות the voice מתבצעת תוך התייעצות עם מספר גורמים. מלבד המתמודדות עצמן שמספרות על העדפות אישיות, צוות הטיפוח צריך להכיר את תנאי הצילום. ישנם ימי צילום המתבצעים בחוץ, לעומת הופעות בתוך אולפן סגור. התאורה, הזוויות ואפילו השיר הנבחר משפיעים גם הם על האיפור הסופי.

נשים בעלי עור כהה כמו רודי יכולות לנצל ספקטרום רחב של צבעים נועזים, בעוד אופיר צעירה יותר וזקוקה למורפולוגיה נכונה. אצל רוני אי אפשר למצוא צבע בשפתיים אלא ריכוך בלבד, לעומת לינה או עתליה אצלן השפתיים הן בגוון ורדרד טבעי. תנאים אחרים יחייבו תיקונים בזמן אמת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים שיוצרים בסופו של דבר את החוויה הגדולה.

כל מה שצריך לדעת על איפור מעושן – לכתבה לחצי כאן
איך מורחים איליינר? לכתבה לחצי כאן 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *