וידאו: איך יוצרים איפור פורים מקצועי לבד בבית?

איפור פנים מדליק וקליל, אשת החתול, גיבורת על או כיפה אדומה אפלה – המאפרת אלה אברמוב מלמדת כיצד ניתן ליצור איפור מקצועי לפורים לבד בבית

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: אלה אברמוב

איפור, צילום ועיצוב שיער: אלה אברמוב

המאפרת המקצועית ומעצבת השיער אלה אברמוב, משתפת אתכן בארבעה סרטונים המדגימים כיצד ניתן ליצור איפור פנים מקצועי לחג פורים, מבלי להיעזר במאפרים מקצועיים. ליום אחד כל אחת מכן יכולה לכמה שעות להפוך למישהי אחרת.

גיבורת על

אחת מדמויות הקומיקס המפורסמות האהובות עלי בתור ילדה, הייתה "קפטן אמריקה". החלטתי שצריך להעניק לדמות את הכבוד שלה, ולכן הכנתי ממש לכבודה סרטון קצר שיוכל לתת הסבר מפורט לכל מי שרוצה להתחפש אליה. אז נכון, קצת שדרגתי אותה וגם נצנצתי… אבל אחרי הכל בפורים הכל מותר:-)

אשת החתול

איזו דמות לובשת אוברול מלטקס שחור ועושה "מיאווו"? ניחשתן נכון – אשת החתול. אחת האהבות הגדולות שלי היא סרטים מצוירים, גיבורי על והחתולים המקסימים שאני מגדלת בבית. אני בטוחה ב-100 אחוז שמי שהמציא את דמותה של אשת החתול, הרגיש בדיוק כמוני.

לא באנר כדי להציג

אז לכבוד חג הפורים קבלו את מראה "אשת החתול", אשר מסביר בשלבים כיצד ניתן ליצור מסכה מדליקה שכולן יכולות לעשות לבד בבית.

כיפה אדומה

אין ילד שלא מכיר את הסיפור הקלאסי על כיפה אדומה, אבל האם כולם מכירים את הסיפורים והסרטים החדשים שיצאו לכיפה אדומה בשנים האחרונות? אני מניחה שלא. בסיפור שלי כיפה אדומה הלכה לבקר את סבתא החולה, ארזה סלסלה של דברים טובים, לקחה את השכמייה שלה ויצאה לדרכה. מה קרה לה בדרך? כנראה שלא מה שאתן זוכרות או מכירות 🙂

צפו בסרטון הבא וגלו כיצד ניתן ליצור את הצד האפל של כיפה אדומה בצד האפל (לא לבעלות לב חלש ;-))

איפור קליל ומדליק לפורים

צפי בסרטון ולמדי כיצד ניתן ליצור איפור פנים מגניב ומדליק שיגנוב את ההצגה, לך, לחברה, לבעל או לילד. המראה אפשרי בהחלט וניתן לביצוע במינימום מאמץ ועם האיפור הבסיסי ביותר שקיים בבית.

לצפייה בסרטונים נוספים של אלה אברמוב – לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *