איפור לפורים: כללים לאיפור בטוח

איפור לפורים הוא גולת הכותרת של כל תחפושת, הוא מוסיף זוהר, צבע והרבה שמחה לכל ילד וילדה. אבל כשזה מגיע לעורם העדין של ילדים, חשוב לשמור על מספר כללים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

תמונה מעניינת אודות איפור לפורים - התמונה מיועדת לכתבה רלוונטית לנושא


כאשר חג הפורים נראה בפתח איפור לפורים נעשה לאחד הדברים הנחשקים ביותר בתעשיית הקוסמטיקה. כולם, מקטנים ועד גדולים, מחפשים רעיונות לתחפושות אשר לרוב גולת הכותרת שלהן היא האיפור. איפור לפורים מעניק טאץ' אחרון וסופי לתחפושת של הילדים, משלים את התמונה הכוללת, מוסיף לה זוהר, צבע ותחושה של הדבר האמיתי.

אנשים רבים נוהגים לאפר את ילדיהם בפורים, בעוד ישנם כאלה אשר לוקחים את העניין ברצינות ונעזרים בשירותיהן של מאפרות (או מאפרים). כך או כך לכולם חשוב שבסופו של דבר תתקבל תוצאה מושלמת, שתגרום לתחפושת של הילד שלהם לגנוב את ההצגה.

לא באנר כדי להציג

איפור לפורים – כללים בסיסיים

איפור וילדים זה דבר שלא תמיד הולך ביחד, אבל בחג הפורים חייבים למצוא דרך שתעזור לחיבור הזה לעבוד כמו שצריך. ילדים רבים סובלים לאחר חג הפורים מעור מגורה, פריחות ונזקי עור שונים, הנגרמים משימוש לא נכון במוצרי איפור במהלך החג. לכן כאשר מאפרים ילדים חייבים לקחת מספר נקודות בחשבון:

  • יש להשתמש אך ורק במוצרי איפור לפורים בעלי אישור של משרד הבריאות ולא להשתמש באיפור זול שלא ידוע מי ייצר אותו, היכן ומתי.
  • כדאי לרכוש ערכת איפור לפורים מאושרת על ידי משרד הבריאות ומיועדת לפורים/לילדים, במידה ולא מצאתם ערכה שכזו מומלץ שהילד ישתמש במוצרי האיפור האיכותיים של האם.
  • יש לבדוק את תאריך פג התוקף של המוצר, במידה ותוקפו פג – אל תשתמשו.
  • מומלץ להשתמש בצבעי מים או שמן, כאשר צבעי שמן עשויים להימרח בעוד צבעי מים עמידים יותר. צבעי מים ניתן להסיר בקלות בסוף החגיגות
  •  כדאי להשתמש אך ורק במוצרים היפואלרגנים ולהשתדל להשתמש בסומק, שפתון, צללית ועיפרון אך להימנע משימוש במייק אפ או כל מוצר אחר אותו יש למרוח על כל שטח הפנים.
  • יש לנקות היטב את פני הילד בטרם תתחילו במלאכת האיפור וגם למרוח את פניו בקרם לחות המתאים לעורם של ילדים.
  • במידה והחלטתם לצבוע את שערו של הילד, עשו זאת בחדר פתוח ומאוורר והעדיפו ספריי אותו ניתן לשטוף בסוף היום ולא צבע אמיתי.
  • אין להסיר את האיפור על ידי שימוש במסירי איפור או בחומרים המכילים אלכוהול או נתרן לאוריל סולפט. נקו את פני הילד על ידי מגבונים ללא אלכוהול או שטיפת הפנים במים וסבון מתאים.

המאפר ירין שחף מדגים דרך אחת לאיפור הילד בפורים – כדאי לראות

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *