שתי טכניקות איפור מנצחות לערב חג ואירועים

איך תגרמי לריסים שלך להראות עבים ומרשימים במיוחד וגם איך תוודאי שהשפתון שלך לא יזוז ויימרח. המאפרת אלה ארמוב מחלקת לכן שני טיפים מנצחים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: אלה אברמוב
איפור, עיצוב שיער וסטילינג - אלה אברמוב. צלם: אבי משולם. דוגמנית: אווה בנטטה

איפור, עיצוב שיער וסטילינג – אלה אברמוב. צלם: אבי משולם. דוגמנית: אווה בנטטה

אין דבר שאני אוהבת יותר מאיפור שעושה קסמים ושינויים תהומיים, גורם לי להרגיש נהדר ותמיד גורף מחמאות מהסביבה.

אבל עם יד על הלב, הרבה פעמים כשאני מגיעה למפגשים משפחתיים שבהם אני מרגישה בנח עם אנשים שמכירים אותי מגיל מאוד צעיר, אני קצת מתעצלת….ומחפשת דרכים לקצר את התהליך.
יחד עם זאת אני לא מוותרת בקלות על הרצון להיראות טוב במינימום מאמץ.

אז איך גונבים את ההצגה במינימום מאמץ?

לא באנר כדי להציג

מסגור העין – בין אם את משתמשת בצלליות ומאפרת את העין ובין אם את הולכת על הלוק הטבעי – מסקרה היא בגדר חובה. המסקרה היא אחד ממוצרי האיפור הנפלאים שברגע אחד גורם לך לחדד את מראה העין ומשדרג את המראה. ככל שתניחי יותר שכבות מהמסקרה, כך מסגרת העין תיראה יותר מודגשת, מלאה וחובקת את העין.

פטנט ה"שניצל" לעיבויי הריסים– פטנט מהפכני לעיבויי הריסים ושדרוג המראה, גם אם אין לך מסקרה מעבה: לאחר שמרחת שכבה ראשונה מהמסקרה על שני צידי הריסים מהרי וקחי על אחת האצבעות מעט פודרה או טלק. הטפיחי את הפודרה על הריסים הרטובים ואז מרחי שכבה נוספת של מסקרה על הריסים. באמצעות טכניקה זו הריסים נעשים עבים יותר, מלאים יותר ונותנים לעיניים שלך מראה ממוסגר ובלתי נשכח.

מרכז תשומת הלב עבר לשפתיים – במידה ואיפור העיניים שלך עדין או שלמעשה בחרת לוותר עליו – ניתן להסית את תשומת הלב לאיפור השפתיים ע"י גוון דומיננטי. זה יכול להיות אדום, סגול חצילי ואפילו כתום זרחני. הכי חשוב באיפור השפתיים הוא לדאוג לסימטריה בשני הצדדים ולפרופורציה נכונה, בנוסף לזה גם  יש לוודא שהשפתון לא יזוז ממקומו.

למדריך המלא למריחת מסקרה – לחצו כאן

אז איך ניתן להבטיח שהשפתון לא יזוז?

גם במקרה זה נניח שכבה ראשונה מהשפתון שבחרנו, נשרטט את השפתיים כמה שיותר במדויק ולאחר מכן נניח שכבה של טלק או פודרה על השפתיים – זו צריכה להיות שכבה עבה שתפדר את השפתון לחלוטין. ניתן להניח את הטלק בעזרת כדית פידור ולבסוף לנקות את השאריות מהצדדים. לאחר מכן נניח שכבה נוספת מהשפתון וכך נבטיח שהוא לא יזוז ממקומו לשעות רבות.

חשוב לזכור שהתהליך הזה יכול להיעשות רק עם שפתון ולא עם גלוס מהיותו שומני. לאחר מריחת השכבה השניה, במידה ורוצים לשמור על השפתון עוד יותר, יש לשתות בעזרת קש ולאכול בביסים זהירים.

לעדכונים, טיפים ועצות טובות, הצטרפי אליי במדיה החברתית –להצטרפות לחצי כאן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *