איפה תתאפרי ביום החתונה?

ההכנות לחתונה בעיצומן וכעת עליך לבחור את אנשי המקצוע שיאפרו אותך ביום הגדול. בואי ללמוד מה הן האופציות העומדות בפנייך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ידוע כי הסביבה משפיעה על האדם. מי שנמצא בסביבה מלחיצה חש זאת במהרה על גופו, לעומת אחרים הנמצאים בסביבה מוכרת ועקב כך מצליחים לשמור על שלווה גם בשעות עמוסות. דוגמה מצוינת לכך אפשר לראות בתחום הטיפוח והקוסמטיקה לפני החתונה: כלה צריכה להתאפר במקום שגורם לה להרגיש נוחות, נועם וביטחון. במידה והכלה אינה עושה זאת, האיפור עלול להיות חוויה לא נעימה ועשוי לקלקל את היום המיוחד שלה. על מנת להימנע ממצב כזה כדאי להכיר את האפשרויות השונות ולבחור את מקום האיפור לקראת החתונה בצורה מושכלת.

מתי כדאי להגיע לקוסמטיקאית?

האפשרות הראשונה והשכיחה ביותר באיפור לקראת החתונה היא להגיע אל מכון הקוסמטיקה. זו היא אופציה המיועדת לכלה שמכירה היטב את הקוסמטיקאית, יודעת למי לפנות וסומכת על היכולת שלה להשיג את המטרה. לא כדאי להגיע אל קוסמטיקאית חדשה ביום החתונה ותמיד עדיף לערוך את הבדיקות מראש.

לא באנר כדי להציג

אם אינך מכירה קוסמטיקאיות המתמחות באיפור כלות, התייעצי עם חברות והגיעי לפגישת ייעוץ. זכרי כי הטיפוח משפיע על המראה הכללי שלך ביום החתונה ולכן כדאי שתתאפרי אצל אנשי מקצוע וגם תכיני את עורך בשבועות הקודמים לאירוע עצמו.

האם אפשר להזמין איפור עד הבית?

לא חייבים לצאת מהבית ביום החתונה כדי להתאפר. כיום ניתן להזמין איפור כלה עד הבית, להישאר בסביבה המוכרת ולנצל טוב יותר את הזמן במהלך היום.

איפור כלה עד הבית מתבצע ברמה גבוהה בדיוק כמו כל איפור אחר. הקוסמטיקאית מגיעה עם מזוודת טיפוח ואיפור, מצוידת בכלים אשר ייתנו מענה לדרישות. האיפור יכול להיעשות בחדר השינה של הכלה, בסלון או בחדרים אחרים. אפשר להזמין חברות ובנות משפחה על מנת שילוו את הכלה במהלך האיפור, או לעשות זאת רק עם הקוסמטיקאית.

גם מבחינת מחיר יש לאיפור כלה המגיע עד הבית יתרונות. צריך לזכור כי נסיעה אל מכון הקוסמטיקה דורש הקצאת משאבים, מחייב את הנהג של הכלה להיערך לכך ונמשך לעתים שעות ארוכות. לעומת זאת, באיפור שמתבצע בבית המחיר כולל שירות מלא.

עונים על הצורך

האפשרות להזמין איפור המגיע עד לבית הכלה נולדה מתוך צורך אמתי. בעבר נאלצו כלות לתכנן את כל היום שלהן סביב מכון הקוסמטיקה, התופרת והצילומים עם החתן. בזכות איפור שיכול להגיע עד הבית כבר אין צורך לעשות זאת. האיפור עד הבית מתאים לכלות בכל רחבי הארץ, ניתן לברר לגביו עם מכוני קוסמטיקה מורשים וליהנות מהיתרונות שלו בהקדם.

בשירותי האיפור עד הבית אין צורך לוותר על הדרישות מהקוסמטיקאית. אפשר להשיג גם בבית תוצאות זהות לאלו שמחכות במכון הקוסמטיקה, מבלי לבזבז זמן וכסף. איפור עד הבית שומר על סודות הטיפוח, משפר את הביטחון העצמי של הכלה ועוזר לה להתכונן לרגע הגדול. הוא מתאים לכלות שרוצות להישאר בסביבה המוכרת ופופולרי בכל העולם.

מידע מפורט נוסף בנושא:

איך תבחרי תסרוקת כלה? לכתבה לחצי כאן
לכלות בלבד: סודות וטיפים לכלה שבדרך – לכתבה לחצי כאן

איפור כלות: איך תשיגי תוצאה מושלמת? לכתבה לחצי כאן 
איך בוחרים מאפרת מקצועית לאירועים? לכתבה לחצי כאן 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *