מהו הגוון הנכון לאיפור הגבות שלך?

איפור גבות הוא פתרון נהדר ליצירת מראה גבות משורטטות, מלאות ויפות. כמובן שחשוב לדעת כיצד להתאים את גוון האיפור כך שיראה כמה שיותר טבעי

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כל אישה כבר למדה על בשרה – טיפוח הגבות הוא עסק לא פשוט בכלל. גבות הן המסגרת של העיניים שלנו, הן הבסיס לכל מראה הפנים שלנו ולכן כאשר הן נראות נהדר הן משדרגות את כל המראה שלנו וכאשר הן לא מטופחות ומטופלות כראוי הן יגרמו רק נזק למראה הפנים שלנו וזה לא משנה כמה נתאמץ ונתאפר.

איפור גבות הוא שלב קריטי וחשוב בכל הנוגע למראה הגבות שלנו. למרבה הצער רבות מאתנו לא התברכו בגבות מעוצבות ובולטות, על אחת כמה וכמה ככל שחולפות השנים וקצב הצמיחה שלהן הופך לאיטי יותר וגבות רבות שמרטנו בעבר פשוט חודלות מלצמוח, דבר היוצר חללים ריקים ומראה כללי מאוד לא אסתטי.

איפור גבות הוא פתרון נהדר לשיקום מראה הגבות, זהו גם פתרון קל שכל אחת יכולה לבצע בעצמה בבית. אבל גם כאן חשוב לדעת כיצד לעשות זאת, מכיוון שבחירת גוון איפור לגבות שלא יתאים לך, יכול להפוך את המראה שלך לבדיחה מאוד לא מוצלחת. בחירת גוון בהיר מדי או כהה מדי יגרמו לגבות לבלוט ולא במובן הטוב של המילה, הן פשוט יראו מאוד לא טבעיות ויגרמו לנו להראות מבוגרות יותר ואף מגוחכות.

למדריך המלא למריטת גבות – לחצו כאן

eyebro

לא באנר כדי להציג

אז איך תבחרי את גוון הגבות שיחמיא לך?

נשים בעלות שיער כהה

עליך להצמד לגוון הגבות הטבעי שלך, זוהי הדרך הכי בטוחה לבחירת גוון שיתאים לך. אבל חשוב לבחור לא גוון כהה מדי. לדוגמה: נשים בעלות שיער שחור צריכות לבחור בצבע לגבות בעל גוון חום כהה.

נשים בעלות שיער ג'ינג'י

נשים ג'יג'יות מתקשות במיוחד למצוא גוון מתאים לגבות, תהליך הבחירה ידרוש מהן לעתים לשחק עם מספר גוונים עד שימצאו את זה שנראה טבעי ומחמיא יותר. פעמים רבות הן גם ידרשו לשלב בין שני גוונים יחד. אהתחילי עם גוון ערמוני ממנו המשיכי לגוונים אפורים-בינוניים, למראה עמוק יותר. חשוב להגיע לתוצאה טבעית, ניטרלית, לא אפורה מדי ולא אדומה מדי, נסי להגיע לתוצאה שתהיה כמה שיותר קרובה למציאות.

נשים בעלות שיער בלונדיני/בהיר

נשים בהירות נוטות לסבול מגבות בהירות, שלעתים ממש קשה להבחין בהן. במקרה זה ההמלצה הכי טובה שלנו היא לבצע את ההתייעצות עם אשת מקצוע או אפילו לצבוע אותן אחת לחודש אצל קוסמטיקאית, זאת בכדי לשמור על מראה אחיד. באופן כללי מומלץ כמובן לבחור בגוון שיהיה כהה יותר מגוון השיער שלך (אם את בלונדינית) אבל לא גוון כהה מדי. עדיף לנסות גוונים אפורים מאשר חומים או שחורים, שיגרמו להן להראות לבלוט יתר על המידה ולהראות מאוד לא טבעיות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *