איכס! שיטות טיפוח מגעילות במיוחד

קרם חילזון לעור הפנים, גרגור שתן לחניכיים, מרכך לשיער מזרע שוורים ועוד – שיטות שממש לא יתחשק לכן לנסות בבית

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

נדמה שנשים מוכנות לעשות הכל בשביל להיות יפות, לפניכן שיטות טיפוח הזויות ומוזרות במיוחד, שאולי לא שמעתן על כולן ובוודאי תופתעו לגלות שבאמת קיימת בחורה כלשהי בעולם שהייתה מוכנה לנסות אותן, אבל תהיו בטוחות שהן קיימות.

צואת זמיר על הפנים

בעוד רובנו משתדלות לברוח מקקי של ציפורים שלעתים נוחת עלינו מהעצים, יש נשים ניו יורקיות שצואת זמיר היא שגרת הטיפוח האהובה עליהן בעולם. כן, כן, נשים רבות משלמות 180$ לטיפול בן 50 דקות שבמהלכו מורחים אבקה יפנית, העשויה מצואת ציפור שיר, על פני המטופלת ולטענתן ולטענת המומחים בסוף הטיפול הן יוצאות מאושרות עם הבעה רכה ויפה, כשל בובת חרסינה לבנה.

שטיפת נמלים

מכיוון שנמלים מכילות רמה גובהה של חומצה פורמית, אשר מעשירה את הגוף באנרגיה, יעילה לטיפול בעור שמנוני ומאטה את חילוף החומרים – כך הפכו להן הנמלים לכלי טיפוח לשטיפת הגוף. נשים רבות משלמות כסף בכדי לקבל את אותה חומצה מפורסמת ומשתמשות בה בכדי לחפוף את השיער והגוף.

מרככך לשיער מזרע שוורים

לא באנר כדי להציג

בסלון לעיצוב שיער יורקתי בלונדון מוצע טיפול לשיער אשר במהלכו מורחים על שיער המטופלת מרככך העשוי מזרע שוורים. הטיפול ידוע גם בכינויו – ויאגרה לשיער ונשים רבות כבר התמכרו מזמן לשיטה.

משקה שליית חזירה למראה צעיר ורענן

יפנים רבים עומדים בתור בכדי לשתות משקה המורכב משליית חזירת אדמה, אשר מכיל בתוכו דם, מינרלים, שליות, ויטמינים ועוד. שיהיה להם בתיאבון…

גרגור שתן בפורטוגזיה

בפורטוגזיה תמצאו נשים וגברים שמוכנים לגרגר שתן בכדי להרוג חיידקים ולטפל בבעיות חניכיים שונות. רוצות לנסות את זה בבית?

קרם חילזון לעור הפנים

הריר אותו מפריש החילזון מכיל נוגדי חמצון חזקים שהוכחו קלינית כיעילים לעור הפנים וכמשפרים את תפקוד התאים, מסייעים למניעת הזדקנות העור, מחדשים את העור ועוד. בצ'ילה תוכלו למצוא קרם המורכב מאותו ריר, אז בביקור הבא שלכן – שווה לנסות.

הפרשת לווייתן לבושם מצוין

גריס הוא חומר שמקורו בהפרשות מעי הלוויתן. מדובר בחומר דמוי שעווה מוצק שבארצות רבות, כמו יפן, אפריקה, סין ועוד נעשה בו שימוש להכנת שיקויים, תרופות וגם בכדי לייצב את ריחם של בשמים טובים.

שיטות טיפוח מטורפות ומומלצות – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *