איך תתקני 3 מצבי חירום בתחום האיפור?

הקונסילר נראה סדוק? האיילינר המשורטט נמרח? הברונזר נוצץ מדי? לפניך טיפים להתמודדות עם שלוש תקלות איפור מעצבנות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

make

אם את מתאפרת בבוקר בבית ואז יוצאת ליום ארוך שמתחיל בעבודה או בלימודים, ממשיך בקניות, עם ילדים, בסידורים או על כוס קפה עם חברים ומסתיים באירוע בערב – לא תמיד יש לך זמן לעצור בדרך ולהתאפר מחדש. היום הארוך שלנו מותיר את סימניו פעמים רבות על המראה שלנו. האיפור שנראה מקצועי ומרשים בבוקר הופך ככל שחולפות השעות לקצת מרוח, פחוד אחיד והרבה פחות מרשים.

לא באנר כדי להציג

לפניך שלושה מצבי חירום בתחום האיפור שרובכן נתקלות בהם במהלך היום ולא יודעות כיצד לצאת מהם בשלום:

האיילינר המשורטט מהבוקר נמרח?
לא נורא, יש פתרון. נסי פשוט להפוך את המראה המשורטט למיסתורי ומעושן. את יכולה לעשות זאת עם האצבע, אבל מומלץ להשתמש במברשת איפור מתאימה. תמיד טוב להחזיק אחת כזו בתיק לכל צרה. אם את פחות מתחברת למראה המעושן, את יכולה להשתמש בצללית בהירה אותה שגם אותה תמרחי ותערבבי עם האיילינר המרוח ליצירת מראה אחיד יותר ורך.

קונסילר שהפך לבולט וסדוק
לאחר שעות בהן אתן מסתובבות בחוץ, לעתים תגלו במראה שהקונסילר שמרחתן בבוקר ונראה נפלא לפתע נראה קשה וסדוק. אין בעיה, אם קונסילר נראה לפתע עבה ובולט מדי אתן רק צריכות להחליק אותו באמצעות אצבע שעליה מרחתן קצת קרם עיניים ואז להחליק את האזור הבעייתי עד לקבלת מרקם אחיד וחלק.

ברונזר נוצץ וזוהר מדי
לפעמים מרוב שאנחנו רוצות להראות שזופות ונוצצות אנחנו קצת מפריזות עם כמות הברונזר. לעתים הדבר גורם לכך שאזור הצוואר ואזור הפנים לא נראים אחידים. במקרה כזה עליכן להשתמש באבקת פודרה שקופה, בכדי להעניק לברונזר גימור חלק ועדין יותר וקצת לרכך את הבדלי הגוונים.

עיגולים שחורים, צלליות עיניים מרוחות וחצ'קון סורר – לחצי כאן כדי ללמוד כיצד לטפל 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *