איך תרוויחי יותר כסף מבלי לבקש העלאה?

שנת שבתון ועבודה מהבית הן רק חלק מהדרכים שיעזרו לך להרוויח יותר כסף מבלי לבקש אפילו העלאה של שקל במשכורת

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

raise

הסיטואציה של בקשת העלאה במשכורת עלולה להיות מלחיצה ולא נעימה, ולא כולם מוכנים או רוצים להתמודד איתה. אבל מה תעשי אם את רוצה להשאיר לעצמך קצת יותר כסף בסוף החודש? הנה 7 דרכים להרוויח יותר, בלי לבקש העלאה.

1. השכלה – במקומות עבודה רבים, תוספת של שנות השכלה מגדילה את המשכורת. עם זאת, אם את מתכוונת לבקש מהמעסיק שלך שיממן את הלימודים הגבוהים, כדאי שתחשבי על דרך שגם הוא ירוויח מכך (למשל – תלמדי תחום שרלוונטי לתחום העיסוק שלך ויכול לסייע לך בעבודתך).

2. חופשה – אם את עומדת לפני נסיעה לחו״ל במסגרת העבודה, למטרת השתתפות בכנס או או פעילות דומה, תוכלי להפוך את הנסיעה גם לחופשה נהדרת – ומוזלת. האריכי את הנסיעה למשך סוף השבוע, וכל מה שתצטרכי לשלם יהיה רק מחיר המלון – הטיסות כבר שולמו על ידי החברה.

לא באנר כדי להציג

3. אוכל – מקומות עבודה רבים מציעים ארוחת צהריים או ערב בחינם. זו אמנם לא מסעדת יוקרה, אבל הכסף שתחסכי על ארוחות בחוץ כל יום יצטבר בסוף החודש לסכום משמעותי.

4. חשבון הוצאות גמיש – בכל נסיעת עבודה נהוג להקציב סכום לכלכלה יומית, וסכומים אלה משתנים בהתאם ליעד שאליו את נוסעת. אם את מוכנה להתקמצן קצת, תוכלי לחסוך חלק מהכסף ולהשתמש בו לצרכים אחרים.

5. מנוי לחדר כושר – חברות רבות מציעות לעובדיהם מנוי לחדר כושר, כדי לתמרץ את העובדים ולגרום להם להרגיש טוב עם עצמם. נסי לשכנע את הבוס לשלם על המנוי שלך לחדר הכושר, וגם על חוגי האירובי.

6. עבודה מהבית – הציעי למנהלייך לעבוד מהבית, על כל היתרונות שקיימים בעבודה כזו, ובראשם החיסכון בהוצאות הנסיעה והעמידה בפקקים כל בוקר, שישתלמו גם לטווח הארוך בשמירה על חיי הרכב לאורך זמן.

7. שנת שבתון – חברות רבות מאפשרות לעובדיהן לצאת לשנת שבתון בתשלום, עד כמה מוזר שזה יישמע. אותן חברות מאמינות שבשנה כזו יכול העובד לתרום לאחרים ולהרגיש טוב – ועובד שמרגיש טוב הוא עובד טוב יותר.

אז אם את רוצה קצת יותר כסף לגמור את החודש, אבל מפחדת לבקש העלאה, מומלץ לבדוק מול המעסיק שלך כמה מהעצות שהצגנו.

ואם אתן מכירות דרכים נוספות להרוויח קצת יותר, שתפו אותנו בתגובות לכתבה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *