איך תראי בעוד 20 שנה?

כל אחת מאיתנו הייתה רוצה לדעת כיצד תראה בעוד 10-20 שנה. בואי לגלות כבר עכשיו מה הם הפרמטרים שיכולים לתת לך אינדקציה טובה לאופן בו תזדקני בהמשך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

pr photos.com

בואו נודה באמת, זה לא משנה איך אנחנו נראות היום – כולנו היינו מתות לדעת כיצד נראה בעוד 20 שנה. נדמה שכמעט כל פעולת טיפוח שאנו מבצעות כיום, נועדה בכדי להבטיח שנראה טוב גם בהמשך. זה לא ממש הוגן, אבל מי מאיתנו לא נתקלה באשה בת 60 בעלת עור חלק וזוהר כמו של נערה בת 16 ומצד שני מי לא נתקלה באשה בת 30 שנראית מבוגרת ב-20 שנה מגילה האמיתי.

אז למרות שקשה לנחש ולדעת בוודאות מי תראה מצוין ומי תעדיף שלא להראות בציבור ולמרות שלאף אחת מאיתנו אין כדור בדולח שיכול לסייע לנו לראות את העתיד – רכזנו עבורכן מספר טיפים, שיוכלו לסייע לכן לנחש מה טומן לכן העתיד.

לגורמים סביבתיים יש חלק חשוב בתהליך הזדקנות העור (זיהום אוויר, חשיפה לשמש, ועוד) אך בסופו של יום טוענים המומחים כי מי שנולדה עם גנים טובים תושפע פחות מאותם גורמים. מסתבר כי לגנטיקה יש משקל של כ-60 אחוז במראה של העור שלנו וזה לא משנה כמה טיפולים נעבור וכמה קרמים נמרח. יחד עם זאת, נשים שהתברכו בגנטיקה טובה נוטות פעמים רבות לזלזל בטיפוח העור ולכן מרשות לעצמן לעשן, להשתזף בשמש במשך שעות ולכן גם בסופו של דבר נראות גם הן מבוגרות יותר מגילן הביולוגי.

aging2

רוצה לדעת איך תראי בעוד 20 שנה? הסתכלי סביבך, על אמך, סבתך, אחותך הגדולה – ותוכלי לקבל מושג טוב לגבי האופן בו יראה עור הפנים שלך בהמשך החיים. מסתבר שבני האדם יורשים את האופן בו מתחלקים התאים שלנו, כמות הקולוגן המופק בגופנו ועוד.

מבנה פנים עגול – מבנה זה, המכונה גם כמבנה "בייבי פייס", נחשב למבנה הטוב ביותר מבחינה גנטית, המעניק לבעלות מבנה זה מראה צעיר גם בגיל מבוגר יותר. לבעלות מבנה זה יש לסת קטנה, פה קטן, עיניים עגולות, מצח מעוגל ואף קטן – הממוקמים באזור נמוך יותר בפנים.

לא באנר כדי להציג

נשים בעלות עצמות לחיים גבוהות – מבנה זה מעניק לפנים מראה משולש, המאפיין את צורת הפנים של בני נוער. עם השנים כאשר הפנים מזדקנות ונוטות להראות נפולות יותר במקומות מסוימים, הדבר משפיע פחות על בעלות עצמות לחיים גבוהות. נשים מפורסמות בעלות מבנה זה הן בו דרק, סופיה לורן ועוד, אשר מוכיחות שבכל גיל הן תמיד נראות מצוין וצעירות יחסית לגילן האמיתי.

בו דרק, כבר בת 55

בעלות שיניים ועצמות חזקות – נשים שהתברכו בכך נהנות מאותם דברים המסייעים לנשים בעלות מבנה עצמות גבוה להראות צעירות יותר. הדבר פה מלא בשיניים בריאות, חזקות וטובות מעניק תמיכה טובה יותר לפנים עם השנים. אנשים רבות סובלות מלסת חלשה, מאיבוד שיניים ומבעיות נוספות אשר גורמות לכל אזור הפה והלסת להראות נפולים וחלשים יותר וכך בעצם משפיעים על המראה הכללי של הפנים.

בעלות שיער שיבה ושיער דליל – נשים אשר שיער ראשן מלבין בשלב מוקדם ומתפשט לכל השיער עם השנים ונשים אשר סובלות ממראה שיער דליל, לא מלא ולא בריא – יראו עם השנים גם מבוגרות יותר מגילן. שיער מלא ובריא נחשב מאז ומתמיד כאחד הדברים הבולטים בהופעתה של אשה, אשר מוספים להופעתה הרבה נשיות, זוהר ויופי. נשים בעלות שיער דליל, לבן ומקריח – תמיד יראו פחות חיוניות ומבוגרות יותר מגילן האמיתי.

מבנה פנים סימטרי – פנים סימטריות נחשבות מאז ומתמיד לאחד הפרמטרים הקובעים את יופיו של אדם, אשה או גבר. פניהם של אנשים בעלי מבנה פנים סימטרי סובלים פחות ממראה פנים נפול, קמטים וכתמי פיגמנטציה.

גוון עור בצבע זית כהה יותר – גוון עור כהה מאפיין מאז ומתמיד נשים עם עור מצוין, פחות מקומט, כמעט נטול כתמים וסימני גיל. יחד עם זאת, מכיוון שנשים עם גוון עור זה נוטות פחות לשמור על עורן, נחשפות לשמש, לא נמרחות וכו – לרוב בשלב מסוים סימני הגיל יצוצו, לכן חשוב לשמור על העור תמיד וזה לא משנה מהו גוון עורכן.

דוגמנית העבר אימן, כבר בת 57

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

תגובה אחת על “איך תראי בעוד 20 שנה?”

  1. יהונתן הגיב:

    חזק!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *