איך תעזרי לשיער שלך לצמוח מהר יותר?

הספר שלך השתולל עם המספריים ועכשיו את סופרת את השניות עד שהשיער שלך יצמח מחדש? יש כמה דברים שתוכלי לעשות בכדי לסייע לו לצמוח מהר ונכון

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

Fotolia_62378557_XS

שיער ארוך אף פעם לא יוצא מאופנה והוא מחמיא לנשים בכל גיל, למרות שהנטייה היא לחשוב שככל שמתבגרים יש לאמץ תסרוקת קצרה ומכובדת.

זה לא משנה אם את בת 50 או בת 16, כולנו היינו בסיטואציה הזו בה נכנסנו למספרה עם שיער ארוך ושופע ויצאנו ממנה קצוצות ולא ממש מרוצות. אין אשה שלא מצאה את עצמה מייחלת לרגע בו השיער שלה יצמח – ואם אפשר אז מהר.

אז לצערנו כמו בכל דבר אין קסמים וגם כאן מדובר בתהליך שיכול להיות ארוך ומייגע. יחד עם זאת, ישנם מספר דברים שתוכלי לבצע בכדי לזרז את תהליך צמיחת השיער ולא, אנחנו לא מתכוונות להלחמת תוספות שיער ושימוש בפאות.

1. גם אם את לא מאותן נשים שפוקדות את המספרה בכל חודש, הקפידי לבקר את הספר שלך אחת לחודש-חודש וחצי. מטרת הביקורים התכופים היא שמירה על שיער בריא ושופע, נטול קצוות שרופים או מתפצלים, אש משפיעים גם על קצב צמיחת השיער. נשים רבות חוששות לגזור קצוות מכיוון הן לא מעוניינות לאבד מאורכו של השיער, אך למעשה מדובר בפעולה הכרחית לצמיחה זריזה ויעילה של שיער בריא ומלא. בכל ביקור אין צורך לגזור יותר מחצי ס"מ, אז זכרי – צריך לקצר בשביל להאריך. קצוות שיער חלשות מחלישות את השיער ואת אופן צמיחתון, לכן הסתכלי על כך כעל קיצוץ לצורך הארכה.

לא באנר כדי להציג

2. הקפידי לחפפי את השיער השתמש בסרום לשיער ובמסכות טיפוליות/משקמות שמטרתן שמירה על בריאות השיער ומניעת היווצרות קצוות מפוצלים.

3. במים פושרים-קרירים, הדבר יותיר את שיערך מבריק ויפה וגם אוטם תאים מתים בעור. שימוש במים חמים מדי בעת חפיפה מחליש את השיער ואף גורם לנשירת שיער מוגברת.

4. עשו שימוש בקרמים המעשירים את השיער בלחות וויטמיניים החיוניים לשמירה על בריאות השיער.

5. סרקו את השיער באמצעות מסרק רחב שיניים. התחילי בהתרת הקשרים בחלק התחתון שלו והתקדמי כלפי מעלה. השיער שלנו נמצא במצב הרגיש ביותר שלו כאשר הוא רטוב, לכן חשוב לסרק אותו בצורה נכונה בכדי למנוע מצב של שבירת שיערות בעת הסירוק.

6. אם את עושה שימוש בכלים חשמליים כגון פן, מחליק שיער ועוד – דאגי להשתמש בכלים איכותיים שלא יחממו את השיער שלך יותר מדי, יפגעו בו ובצמיחתו.

7. הקפידי לערוך בדיקות דם תקופתיות, הדבר יכול לסייע לך לזהות מחסור בויטמינים או מרכיבים אחרים החיוניים לשמירה על שיער בריא שגם צומח כמו שצריך בצורה נכונה, מהירה ובריאה.

איך עושים החלקת שיער טבעית לבד בבית? לכתבה לחצו כאן

 

מה כדאי לשאול את הספר שלך לפני שהוא חותך? לכתבה לחצי כאן

 

איך תגרמי לריסים שלך לצמוח מהר יותר? לכתבה לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

3 תגובות על “איך תעזרי לשיער שלך לצמוח מהר יותר?”

  1. חני בן מאיר הגיב:

    כמעט כל חיי (אני בת 60) אני עם שיער קצר, ולאחרונה יש לי קצת דילול אני צובעת ופסים וכמעט כל חודש וחצי מסתפרת?

  2. חני בן מאיר הגיב:

    הכתבה מאוד מענינית כי אתם מביאים סיפורים מבית וסיפורים מהמספרה והיא כמעט מקיפה את הכל, המשיכו כל הכבוד, אני ירושלמית רק לידיעתכם.

  3. רררררר הגיב:

    חחחחחחחחחחחחחחחחח את הביצה של מי זה מזיז שאת ירושלמית? <3

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *