איך תאהבי את התספורת שלך?

תספורת חדשה יכולה להיות שינוי מרענן ויכולה גם להפוך לסיוט של ממש. בטרם תקבעי תור למספרה לתספורת, כדאי שתעברי על מספר כללים פשוטים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

הרבה פעמים אנחנו נכנסות אל המספרה בשמחה וגאווה ויוצאות ממנה שפופות ומבואסות, הסיבה – התספורת שעליה חלמנו יצאה פשוט מזעזעת. נדמה שביקור במספרה הפך לסוג של רולטה רוסית – אנחנו יודעות איך אנחנו נכנסות, אבל אין לנו מושג איך נצא משם. לפעמים התספורת יוצאת קצרה מדי, לעיתים ארוכה, לעיתים עקומה ולעיתים סתם מוזרה. אז איך נוכל להבטיח שכל ביקור במספרה יסתיים עם חיוך על הפנים? בקלות, כל שעליכן לעשות זה לשנן את הטיפים הבאים:

1. הביאו תמונה של התספורת הרצויה. ישנן בנות שנכנסות למספרה ואומרות "אני רוצה תספורת כמו של נינט", אבל לאיזו נינט את מתכוונת? של הפונינט? של הגוונים, של הקרחת? של גמר כוכב נולד? הרבה יותר פשוט להביא תמונה מדויקת של התספורת, במקום לנסות לתאר אותה שעה ארוכה ובסוף לצאת מאוכזבות.

2. התייעצי עם איש מקצוע וגם הקשיבי לדעתו – גם אם יש לך בראש תספורת שלדעתך תהיה עליך מקסימה, אין זה בהכרח אומר שזה נכון. תסרוקות רבות לא מתאימות לכל אחת, ומה שנראה מעולה על אשה מסוימת יכול להראות כמו בדיחה מביכה על אחרת. לכן אל תמהרי, התייעצי, תחשבי ורק לאחר שיש בפניך את כל התמונה – אז תקבלי החלטה.

לא באנר כדי להציג

3. פחות דיבורים יותר מעשים – במקום לדבר ולנסות לתאר מה את רוצה, השתדלי תמיד להראות לספר או לספרית בדיוק מה את רוצה לעשות – לאן את רוצה שהשיער יגיע, כמה את רוצה שיקצצו ועוד. כך ימנע מצב בו בקשת שיקצצו ב-4 ס"מ ובסוף יצאת עם 10 ס"מ פחות, אם לא תדברי ופשוט תדגימי, לאנשי המקצוע יהיה הרבה יותר קל להבין מה את רוצה.

4. ישנן בנות שנכנסות למספרה ואומרות באדישות "תעשו מה שאתם רוצים", לעיתים יוצאת מזה תספורת מפתיעה ומרגשת ולעיתים יוצא מזה מיצג אמנותי מזעזע שהיה פעם השיער שלך. לכן, עם כל ההערכה שאת רוחשת למי שמטפל לך בשיער, בסופו של יום כדי שתיקחי חלק בקבלת ההחלטות.

5. היו כנים עם אנשי המקצוע – ספרו להם מה עבר על השיער שלכן מהפעם הקודמת בה ביקרתם (באיזה צבע השתמשתן, כמה פעמים צבעתן, אם גזרתן לבד את השיער, מרחתן עליו מסכה וכו) הדבר יכול לחסוך מצבים לא נעימים של גרימת נזק נוסף לשיער, בשל חוסר מידע של מי שמספר אתכן או צובע את שיערכן. מעבר לכך, אל תחששו לומר לאנשי המקצוע את שעל ליבכן, אם לא אהבתן את התספורת או הצבע שעשו לכן בעבר – ציינו זאת. אל תתפתו לקנות תכשירים ומוצרים שלדברי אנשי המקצוע יעזרו לכן להשיג מראה נהדר של התספורת בבית, אבל מה לעשות שאין לכן זמן להתעסק איתם.

6. ובאותו הקשר, השתדלו תמיד לבחור בתספורת שלא תדרוש מכן התעסקות מרובה. אם תהיו תלויות בפנים, קרמים, מסכות ועיצובים על בסיס יום-יומי בכדי להשיג את המראה המושלם של התספורת – לא עשיתן בכך כלום. תספורת טובה היא תספורת שנראית טבעית, מסתדרת בקלות ולא דורשת יותר מדי התעסקות.

7.לסיום, השתדלו ללכת לאנשי מקצוע שאת עבודתם/ן אתן מכירות – חברות, שכנות או סתם מכרות מסתפרות שם ואתן אוהבות את התוצאות. אנשי מקצוע ששמעתן עליהם חוות דעת טובה, קראתן עליהם מילים חמות בפורומים, עיתונים וכו. איש מקצוע טוב לרוב שמו הולך לפניו, אז הרבה פעמים פשוט כדאי ללכת על בטוח.

טיפים נוספים בנושא עיצוב שיער בלק – מדור שיער!

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *