איך לבצע טיפול פילינג בחורף?

טיפול פילינג יכול לאושש את העור וגם יכול לפגוע בו. לפנייך טיפים שיסייעו לך לבצע טיפולי פילינג המתאימים לחודשי החורף

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ככל שהימים מתקררים והופכים ליותר ויותר חורפיים, כך גם העור שלנו מתקשה להתמודד עם מזג האוויר אשר גורם לו להיות יבש, סדוק ופגיע יותר. דרך מצוינת לסייע לעור שלך, היא באמצעות שמירה על לחות וביצוע טיפולי פילינג במידה נכונה. כמובן שחשוב לבצע אותם בזהירות ובמידה, בכדי לא לגרום לנזק נוסף.

מה הן טעויות הטיפוח הגדולות של החורף? לכתבה לחצי כאן
הכי מתוק שיש: מסכת שוקולד לפנים – לכתבה לחצי כאן 

מהי התדירות המומלצת לטיפולי פילינג בחודשי החורף?

אם בקיץ נשים נוהגות לבצע טיפולי פילינג אחת לשבועיים, בחורף כדאי לתת פוש נוסף ולבצע את הטיפול אחת לשבוע.

לא באנר כדי להציג

האם כדאי לבצע טיפול פילינג על בסיס יומיומי בחורף?

לא. בכל טיפול, גם ביעיל והמומלץ ביותר, שימוש מוגזם עלול לגרום לנזקים. אם תבצעי טיפולי פילינג בתדירות גבוהה מדי, את עלולה לגלות שחלה החמרה במצבו של העור במקום שיפור. טיפולים רבים מדי יגרמו למצב בו העור יראה וירגיש יבש יותר ואת תמצאי את עצמך נזקקת לעוד ועוד טיפולים בכדי לשמור עליו. אם את מאוד אוהבת את תחושת העור לאחר פילינג, השתמשי בסבון פנים המתאים לשימוש על בסיס יומי והשתמשי גם במברשת לניקוי הפנים.

האם עדיך להשתמש בפילינג כימי או בפילינג על בסיס טבעי?

למרות שהנטיה היא לחשוב שפילינג על טבעי בטוח יותר לשימוש בחורף ובכלל, גם כאן חשוב להיות זהירות. פילינג אשר מכיל מרכיבים כגון משמש או אגוזים אולי יגרום לעור שלך להרגיש נעים יותר, אבל הם גם עלולים להחמיר בעיות אקנה והופעת פצעים ואדמומיות בעור, זאת כאשר משתמשים בהם באופן מוגזם. בחורף גם מומלץ להימנע משימוש בפילינג ביתי המבוסס על מלח, בחודשי החורף השימוש בהם לא מומלץ.

אז איזה טיפול פילינג כדאי לבצע בחודשי החורף?

לא מספיק להשתמש בקרם לחות, מכיוון שחשוב גם להסיר את התאים המתים מהעור והקרם לא מבצע פעולה זאת. לכן, אחת לשבוע הקפידי לשטוף היטב את פנייך (באמצעות סבון אשר גם מעשיר את העור בלחות) ולאחר מכן בצעי טיפול פילינג המבוסס אך ורק על גרגרי סוכר חום ומים חמימים. בצעי את הטיפול כאשר העור עדיין לח.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *