כך השיער שלך יראה נהדר בתמונות

מה שנראה טוב במציאות לא תמיד נראה בתמונות. לפנייך שלושה טיפים לעיצוב שיער מחמיא ופוטוגני

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

האביב הוא תקופה עמוסה באירועים חגיגיים – ארוחות חג, חתונות, מסיבות ושלל הזדמנויות אחרות להראות במיטבך. באירועים מסוג זה לרוב נשלפות להן מצלמות ומתעדות את החוגגים, למרבה הצער פעמים רבות אנו מגלות כי השיער שלהן בתמונה נראה פשוט זוועה.

לפניך שלושה טיפים לטיפוח השיער לקראת אירוע, שיבטיחו שהשיער שלך יראה נהדר גם בתמונה:

לא באנר כדי להציג

1. גם אם יצאת מהבית במחשבה שהשיער שלך נראה נפלא, בתמונה שלך את עלולה לגלות כי הוא היה קופצני ומחושמל יותר משחשבת וכל הפגמים נחשפים בשל תאורה לא מחמיאה או תנאי מזג אוויר לא מתאימים. לכן, לפני האירוע השתמשתי בסרום לשיער, על ידי שפשוף החומר בין כפות ידייך והחלקת כפות הידיים לאורכו של השיער. הדבר ימנע מקצוות שיער סוררות לקפץ להן לכל עבר וישמור על מראה השיער.

התבונני בתמונתה של ג'ניפר אניסטון, בעלת השיער המושלם, וראי כיצד בחלקו העליון הוא מקבל מראה מחושמל. חבל שהיא לא מרחה קצת סרום…

ג'ניפר אניסטון. צילום: pr photos.com

2. מה שנראה טוב בעולם האמיתי לא תמיד נראה טוב בתמונות. לכן לפני צילום של תמונה שחשוב לך להראות בה טוב, אל תמרחי על גבי השיער יותר מדי מוצרים שמטרתם הגברת הווליום של השיער (לדוגמה מוצרים שמטרתם להעניק לשיער מראה נפוח ומלא יותר). שיער אשר יראה נפוח מתמיד עלול ליצור בתמונות מראה של שיער מלא בחללים וקצוות שיער שטוחים מדי, אשר יגרמו לשיער בעצם להראות דק יותר ומנופח באופן לא טבעי.

3.  תמיד חשוב לנו לשמור על מראה שיער מסודר ומאורגן, אבל בתמונות דווקא שיער שנראה קצת מבולגן יראה טוב יותר. לכן תני לשיער לנשום, אל תהדקי אותו יתר על המידה או תעצבי אותו באופן מושלם, דווקא שיער משוחרר, נושם ורפוי יותר יראה טבעי ומרשים יותר בתמונות.

איך תצלמי את תמונת הפרופיל המושלמת? לכתבה לחצי כאן

טיפים לעיצוב וטיפוח שיער שטוח ודק – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *