איך השיער יראה נהדר לאחר הסרת כובע?

כובע לשיער יכול לחמם את הראש שלך בימים קרים, אבל גם יכול להרוס לך את מראה השיער. לפניך טיפים שיסייעו לך גם להתחמם וגם ליהנות משיער שנראה נהדר

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

hat

בימים קרים לעתים ממש אין ברירה וחייבים להשתמש בכובע צמר בכדי לחמם את הראש. למרות שכאשר הוא על הראש הוא יכול מאוד להחמיא ולהראות נהדר, לאחר שמסירים אותו מגלים שכל התסרוקת נהרסה ולעתים אף יש אזורים בשיער שנראים מקומטים ונותרו עליהם סימני הכובע.

אז אם חבשת כובע, יצאת מהבית לעבודה, לבית הספר או לאירוע וכעת את רוצה להסיר אותו, יש כמה טריקים פשוטים שיסייעו לשיער שלך להראות נהדר גם לאחר שהסרת אותו:

לא באנר כדי להציג

– שימי לב טוב טוב מה את מורחת על השיער שלך, אם לפני שחבשת את הכובע השתמשת בספריי לשיער או בג'ל – תגלי שקשה מאוד להעלים את סימני הכובע, הם נוטים להפוך את השיער לשמנוני, דביק, גורמים לשיער להתקמט בקלות רבה יותר וקשה להעלים את הסימנים בגללם.

– אל תחבשי את הכובע על שיער רטוב, בטרם תניחי אותו על ראשך הקפידי לייבש את השיער והעניקי לו קצת נפח, שיסייע לו להראות נהדר גם לאחר שתסירי אותו.

– אם אין לך זמן לייבש את השיער עם פן, רססי את השיער במעט שמפו לשיער יבש, נערי אותו היטב ולאחר מכן סרקי אותו ועצבי אותו כרצונך.

– מומלץ להחזיק תרסיס שמפו לשיער יבש בתיק בבקבוקון קטן. זה תמיד יכול לעזור בעת צרה.

– דרך נהדר נוספת לשמירה על השיער ואף ליצירת תסרוקת נהדרת, היא באמצעות התזת ספריי מים על השיער, גלגול השיער לפקעת ורק לאחר מכן לחבוש את הכובע. כאשר תסירי את הכובע שחררי את השיער ושחררי אותו באמצעות אצבעותייך, התוצאה – שיער גלי, חופשי וטבעי.

– חשוב גם לדעת כיצד לבחור בכובע הנכון, כובעים העשויים צמר, כותנה או קשמיר ימנעו היווצרת חשמל סטטי בשיער. חשוב לבחור בכובע מעט רופף שלא יפעיל לחץ על השיער.

איך גורמים לשיער שמן להראות נהדר? לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *