חמש דרכים נהדרות לשימוש באיילינר

אמה סטון, נאייה ריברה, קרלי ג'יי ג'ספן ומפורסמות נוספות, מציגות דרכים שונות לשימוש באיילינר, כל אחת מהדרכים מספקת תוצאה ייחודית ומפתיעה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בארון מוצרי האיפור שלך, קיימים מספר מוצרים אשר יכולים לשנות את כל המראה שלך, אם רק תדעי להשתמש בהם נכון. אחד מאותם מוצרים הוא האיילינר, אשר ממש יכול לחולל מהפך קטן ולהפוך את המראה שלך לסקסי וזוהר. לפנייך מספר דרכים להשתמש בו:

איילינר מושלם בארבעה שלבים – לכתבה לחצי כאן

האיילינר החתולי חוזר – לכתבה לחצי כאן 

1. אם את רוצה ליצור מראה נועז ונשי מבלי לעבות את קו האיילינר יותר מדי, פשוט שרטטי את כל העין (גם את הקו התחתון של העין) עד לפינה הפנימית. מדובר בטריק איפור אשר שימוש בו לא יבליט יותר מדי את האיילינר, אבל כן ידגיש מאוד את עינייך.

לא באנר כדי להציג

2. כאשר את מדגישה את שפתייך באמצעות שימוש בשפתון אדום או בצבע בולט אחר, אין צורך להדגיש יותר מדי את העיניים, מכיוון שבסגנון זה השפתיים אמורות לגנוב את ההצגה. מצד שני אסור לשכוח להבליט נכון את העיניים, בכדי למנוע מצב בו עינייך נראות עייפות וחיוורות בניגוד לשפתיים. במקרה כזה מומלץ למרוח את האיילינר אך ורק על קו הריסים העליון, מבלי למשוך את הקו יותר מדי החוצה ומבלי להעניק לעין מראה חתולי מדי.

התבונני בתמונתה של גוון סטפני בכדי ללמוד איך עושים את זה נכון.

גוון סטפני. צילום: pr photos.com

3. כוכבת הסדרה "Glee", השחקנית נאייה ריברה, אוהבת את המראה החתולי אבל תמיד מצליחה ליצור מראה מעודן. לצורך יצירת קו האיילינר היא משתמשת ברוב הפעמים בצללית על בסיס אבקה, לכן הקו נראה טבעי יותר ופחות דרמטי.

נאייה ריברה. צילום: pr photos.com

4. שימוש באיילינר צבעוני הוא אומנם בחירה נועזת, אבל ללא ספק אחת כזאת שיכולה לשנות את כל המראה שלך. השחקנית אמה סטון מוכיחה כי אם את שומרת על איפור שפתיים נקי ועל עיניים נקיות מצליליות, המראה המתקבל יכול להיות זוהר אבל מאידך ממש לא זול.

אמה סטון. צילום: pr photos.com

5. מריחת שימר בפינות הפנימיות של העיניים (גם בקו התחתון) הפך כבר לטרנד בקרב נשים רבות. בתמונה שלפניכן הזמרת קרלי ריי ג'ספן מראה כיצד שימוש בשימר על קו הריסים התחתון בשילוב עם איילינר בקו העליון – יוצר מראה זוהר אך עדיין רך ולא מוגזם.

קרלי ג'יי ג'ספן. צילום: pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *