אופרה וינפרי חושפת את השיער הטבעי שלה

בגיליון של מגזין "O" אשר ייצא לחנויות בחודש ספטמבר 2012, חושפת אופרה וינפרי את השיער הטבעי שלה. אנשי המקצוע כועסים וטוענים כי לא מדובר ממש במראה טבעי

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

אופרה וינפרי היא אחת הנשים החזקות בעולם התקשורת והבידור מזה כשלושה עשורים. היא ראיינה כמעט כל מפורסם אפשרי, יש לה ערוץ טלוויזיה משלה, אינספור תוכניות בת וגם מגזין מודפס שיוצא אחת לחודש. במשך שנים וינפרי בלתה את זמנה תחת מכונות ייבוש השיער והשתמשה בשלל מחליקי שיער ופנים בכדי להעניק לשיער שלה מראה חלק. כעת אופרה החליטה להצטלם לשער המגזין שלה "O" , אשר ייצא לחנויות בספטמבר 2012, כשהיא חושפת את השיער האמיתי שלה, בלי תכשירים, בלי החלקות, בלי רולים ובלי עזרים אחרים שנועדו לעצב אותו.

אופרה כפי שאנחנו רגילות לראות אותה. צילום: pr photos.com

אופרה ידועה כמי שמנסה לשכנע נשים בכל העולם ללמוד לאהוב את עצמן (מבפנים ומבחוץ) וזו גם הייתה מטרתו של שער המגזין המדובר. מאז ומתמיד ניסתה לשדר למין הנשי שעליו להרגיש בנוח עם עצמו, לקבל את כל הדברים הטובים והרעים באהבה והבנה וכמובן ניסתה (וגם הצליחה) להוכיח שאישה יכולה לעשות כל מה שגבר יכול ואף להצליח יותר ממנו.

לא באנר כדי להציג

כמובן שהיו מי שהרימו גבה וטענו כי למרות הכל השיער הטבעי והמשוחרר של אופרה, אל כזה טבעי כלל. לדברי אנשי מקצוע שהתבוננו בתמונה אין צל של ספק, שגם כאשר אופרה החליטה ללכת על המראה הטבעי – עדיין היו מי שעצבו וטפחו אותו טרם הצטלמה. אנשי המקצוע זועמים, מכיוון שהם טוענים כי אופרה מנסה להעביר מסר של ללמוד לקבל את המראה הטבעי שלך, בעוד היא עצמה כן נעזרה במעצבי שיער ולכן מציגה תמונה לא ריאליסטית.

כמובן שאי אפשר להאשים את אופרה, הרי לא באמת חשבנו שהיא התגלגלה ישר מהמיטה אל הצלם מבלי לעבור שיפוץ קל. אז גם אם היא קבלה קצת עזרה, חייבים לאהוב אותה על הכוונה, היוזמה והרצון לשפר לנו את מצב הרוח.

וזהו צילום של השער המדובר

איך תאהבי את התספורת שלך? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *